Szablony dokumentów

Program do faktur wFirma.pl umożliwia korzystanie z bazy szablonów popularnych dokumentów takich jak np wezwanie do zapłaty. Dokumenty można generować w powiązaniu z fakturą, kontrahenta czy innym obiektem tak by odpowiednie pola same się wypełniały. Użytkownik ma możliwość definiowania własnych szablonów i modyfikowania domyślnych. Szablony dokumentów dostępne są już w pakiecie faktura premium, zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną i porównaniem pakietów.

Jak można dodać lub zmodyfikować szablon? Wystarczy wejść w menu w zakładkę ustawienia / szablony dokumentów i następnie kliknąć dodaj szablon dokumentu.

Czy przed wygenerowaniem konkretnego pliku pdf, można modyfikować dokument? Tak, oczywiście istnieje możliwość wprowadzenia końcowych zmian, przed wygenerowaniem pliku pdf z szablonu dokumentu.

Jakie szablony wzorów i umów są dostępne domyślnie? Na razie dostępne jest tylko wezwanie do zapłaty (w związku z tym, że mamy teraz trudne czasy :). W przyszłości będziemy dodawać nowe. Jednak należy zaznaczyć, że użytkownicy mają pełną dowolność w definiowaniu szablonów w obrębie własnego konta.

Poniżej można obejrzeć film, pokazujący w jaki sposób działają szablony w naszym programie do faktur i księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej