Co to jest wfirma?

Wfirma to wielofunkcyjny serwis poświęcony jednoosobowym przedsiębiorstwom, dzięki któremu można samodzielnie prowadzić finanse firmy za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Skierowany jest do ludzi, którzy lubią dobrą organizację pracy oraz chcą być samodzielni i dokładni w interesach. Serwis ma służyć do codziennych prac biurowych i kontaktów z klientem, jak również księgowania dokumentów i rozliczania z US czy Zusem. Udostępnione w serwisie nowoczesne rozwiązania finansowo-księgowe są odpowiedzią na konkretne potrzeby współczesnych, zabieganych przedsiębiorców, dla których brak czasu i ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają na uporządkowanie i usprawnienie działań w firmie.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej