Faktura online

Szukasz hasła faktura online? Dobrze trafiłeś. Nasz serwis jest programem do faktur dostępnym poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki naszemu narzędziu możliwe jest wystawianie faktur VAT, faktura VAT marża, korekt, faktur zaliczkowych online za darmo. W darmowym pakiecie znajduje się również katalog kontrahentów i towarów. Pełne porównanie pakietów (darmowego i płatnych) znajduje się tutaj .

Zobacz nasz serwis w akcji! Poniżej znajduje się prezentacja pokazująca jak łatwo można u nas wystawiać faktury. Możesz również wypróbować wersję demonstracyjną naszego programu.


Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej