Księgowanie sprzedaży

Wystawione w systemie wfirma.pl dokumenty są przez niego automatycznie księgowane.

W przypadku gdy dokumenty sprzedaży są wystawione w innym programie, księgowania dokonujemy w zakładce Księgowanie » Przychody i postępujemy zgodnie z zaleceniami programu.

Księgowanie przychodu wg propozycji programu dla podatników rozliczających się na zasadach ogólnych


Wyjątkiem jest faktura zaliczkowa wystawiona w innym programie, którą księguje się w zakładce Ewidencje»Rejestr sprzed.Vat

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Drugi próg podatkowy - od jakich kwot go liczyć
Dochody podatników na zasadach ogólnych opodatkowane są według tzw. progów podatkowych. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo rozliczyć podatek dochodowy oraz ile wynosi kwota, po przekroczeniu której obowiązuje drugi próg podatkowy!
Czytaj dalej
Skuteczne doręczenie - co oznacza to pojęcie?
Na czym polega skuteczne doręczenie pisma oraz jakie wyróżniamy rodzaje doręczeń? Kiedy przesyłka uznawana jest za dostarczoną oraz czym jest doręczenie zastępcze? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. Sprawdź!
Czytaj dalej
European Start-up Days już 19-20 maja w Katowicach!
Jesteś młodych, innowacyjnym przedsiębiorcom? Potrzebujesz porad ze strony doświadczonych inwestorów bądź decydentów? Zachęcamy do wzięcia udziału w European Start-up Days. Konferencja odbędzie się już 19-20 maja 2016 roku w Katowicach. Do zobaczenia!
Czytaj dalej