Kto może korzystać z wfirmy?

Dzięki licznym funkcjonalnościom serwisu każdy niezależnie od wielkości swojej firmy czy branży, w której działa, znajduje tu coś dla siebie. Oferowane przez serwis narzędzia ułatwiają pracę i usprawniają działania w firmie nie tylko właścicielom ale i ich pracownikom.

Przedsiębiorca ma do wyboru 3 pakiety w zależności od swoich potrzeb: Faktura, Faktura Premium, Księgowość Premium.

Najbogatszy Pakiet Księgowość Premium został wyposażony w możliwość prowadzenia księgowości swojej firmy. W efekcie program generuje zobowiązania wobec US i Zusu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawem. Pełnych rozliczeń mogą dokonywać podatnicy, którzy wybrali opodatkowanie na zasadach ogólnych (metoda memoriałowa) lub ryczałcie ewidencjonowanym.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej