Logowanie do systemu

Aby wejść do systemu i uzyskać dostęp do swoich danych użytkownik musi użyć adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Dokonujemy tego na Stronie głównej w oknie logowania:

Okno logowania na stronie głównej

Po zalogowaniu pojawia się strona, na której w nagłówku widoczne są zakładki.

Zakładki widoczne po zalogowaniu do systemu wFirma.pl - pakiet Księgowość Premium

W zależności od czynności jakie chcemy wykonać klikamy na daną zakładkę, składającą się z podzakładek kierujących do wykonania określonego zadania.

Co zrobić gdy nie pamiętam hasła?

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta skorzystaj z tego formularza. Po podaniu adresu e-mail użytego podczas rejestracji i odebraniu specjalnej wiadomości wysłanej na konto e-mail będzie można ustawić nowe hasło.

Nie ma możliwości odzyskania zapomnianego hasła, można tylko ustawić nowe, ponieważ hasła są przechowywane w postaci zaszyfrowanej.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej