Płatności

Płatności dokonujemy w zakładce Ustawienia » Pakiety. Należy wybrać interesujący nas pakiet poprzez kliknięcie na ZAMÓW.

Następnie pojawia się okno z możliwością wyboru okresu użytkowania wybranego pakietu.

Płatności za usługi wFirma.pl obsługuje znany serwis DotPay, który oferuje przyjmowanie płatności przelewem, na poczcie, kartami kredytowymi, przelewami elektronicznymi, a także płatności w sklepach Żabka i wiele innych.

Po otrzymaniu od serwisu DotPay informacji o uregulowanej płatności, zwykle w ciągu kilku sekund, system natychmiast aktywuje zamówiony pakiet, a my wystawiamy i wysyłamy fakturę VAT (już opłaconą) pocztą tradycyjną.


Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej