Program dla firm online

Serwis wFirma.pl jest rozbudowanym i jednocześnie intuicyjnym programem dla firm online. Jak to działa? Dostęp do programu odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Podstawowe funkcjonalności naszego programu - wystawianie faktur, katalog kontrahentów, katalog towarów - dostępne są w naszym programie za darmo. Dostęp do dodatkowych funkcji można uzyskać wykupując jeden z pakietów Premium (porównanie pakietów). Zapraszamy do wypróbowanie wersji demonstracyjnej.

Poniżej znajduje się prezentacja pokazująca możliwości edytowalnych szablonów dokumentów w naszym programie dla firm online.


Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej