Ustawienia - Kopie zapasowe

  • Mechanizm pozwala na przywrócenie większości danych firmy z określonego czasu. Operacja przywrócenia danych jest operacją ryzykowną i należy z niej korzystać jedynie w ostateczności.
  • Kopie automatyczne tworzone są raz na godzinę. Najstarsza kopia jest usuwana a jej miejsce zajmuje kopia aktualna.
  • W trakcie większych i mniejszych aktualizacji systemu kopie zapasowe przestają być zgodne z aktualną wersją bazy i nie jest możliwe przywrócenie stanu firmy na ich podstawie,
  • Można utworzyć co najwyżej 5 ręcznych kopii zapasowych, które będą przechowywane przez czas nie dłuższy niż jeden miesiąc.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej