Wybór pakietu

Serwis wFirma.pl aktualnie jest udostępniany w trzech wersjach, darmowy pakiet Faktura oraz płatne Faktura Premium i Księgowość Premium.

Dokładne porównanie funkcjonalności pakietów znajduje się zawsze na stronie Porównanie Pakietów

Płatne pakiety można bezpłatnie przetestować przez okres jednego miesiąca. Aby skorzystać z tej możliwości, po założeniu konta i zalogowaniu się należy w okienku pojawiającym się na stronie głównej uaktywnić jeden z pakietów.

Uwaga: Po wybraniu jednego z pakietów na okres testowy drugi staje się niedostępny. Jeżeli pomyliłeś się przy wyborze pakietu skontaktuj się z pomocą techniczną, na pewno coś na to poradzimy.

Skorzystanie z bezpłatnego 1-miesięcznego okresu nie rodzi żadnych zobowiązań do dalszego korzystania z serwisu ani zobowiązań finansowych. Po upływie tego okresu funkcjonalność serwisu wraz z danymi wprowadzonymi podczas użytkowania, zostaje ograniczona do pakietu podstawowego-darmowego.


Informacja o czasie aktywności pakietu widoczna po zalogowaniu

Zobacz też: Odnowienie pakietu, Płatności

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej