Biura Rachunkowe Arrow Beata Zawalich INWESTOWNIA Usługi Księgowo-Biurowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Beata Zawalich INWESTOWNIA Usługi Księgowo-Biurowe

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. Batorego 35c/33 80-251 Gdańsk
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, piątek
godz. 16:00-20:30
Czym się zajmujemy
  • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

B1511220063PI

Adres
ul. Batorego 35c/33 80-251 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, piątek
godz. 16:00-20:30
Kilka słów o nas

Zapraszam do owocnej współpracy z moim biurem rachunkowym ! Świadczę usługi księgowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatkowa księga przychodów i rozchodów. Zmieniasz pracę z etatu na B2B świetnie trafiłeś ! Jestem technikiem ekonomistą, posiadam wyższe wykształcenie w kierunku finanse i rachunkowość, a dodatkowo jestem licencjonowaną księgową dzięki STOWARZYSZENIU KSIĘGOWYCH W POLSCE. Posiadam ponad 7 letnie doświadczenie w obszarze księgowości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy ? Napisz do mnie ! A na pewno Twój biznes będzie w dobrych rękach.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 7 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć