Biura Rachunkowe Arrow BIURO PODATKOWE TOMASZ OSAJDA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO PODATKOWE TOMASZ OSAJDA

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Adres
88-100 Inowrocław
Pokaż mapę
Zadzwoń
Adres
88-100 Inowrocław
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Biuro Podatkowe  doradcy podatkowego Tomasz Osajdy posiada wieloletnie doświadczenie (początek działalności 1994), poparte pozytywnymi rekomendacjami klientów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy przygotowani na pracę zdalną (księgowość online).

 

Dział Księgowość w naszym biurze to 7 osobowy zespół doświadczonych  pracowników gotowych do pomocy przedsiębiorcom w zadaniach księgowo podatkowych oraz kadrowo płacowych. Pomagamy również w rozliczeniach z PFRON,

Profesjonalna księgowość wymaga czasu, specjalistycznej wiedzy, a także biegłego poruszania się w przepisach prawa podatkowego. Nasze biuro w 100 % spełnia takie wymagania.

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 MASZ PYTANIA? NAPISZ:            t.osajda@biuro-podatkowe.net.pl

pełne dane kontaktowe:

tel. + 48 052 3577143 wew. 25

kom + 48 604 269 542 doradca podatkowy

kom + 48 500 156 072 księgowość 

e-mail: osajda_tomasz@pro.onet.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o.  Przyjazne Biuro Rachunkowe

MARWIKA – Twoje biuro rachunkowe (nie tylko) on-line   W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, z pracy do domu, z domu do pracy.

Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 4 lat Ubezpieczenie OC Doradca podatkowy
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro Rachunkowe pracuje od 1993 roku na rynku, firma rodzinna - łączymy doświadczenie z otwartością na

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć