Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe AiK Spółka Cywilna
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe AiK Spółka Cywilna

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Adres
ul. św. Macieja 2B/011 78-100 Kołobrzeg
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 40259/2010, 47850/2010,
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

polisa typ 19043 nr 4339585

Adres
ul. św. Macieja 2B/011 78-100 Kołobrzeg
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-15:00
Kilka słów o nas

Zakres usług oferowanych przez BIURO RACHUNKOWE AIK s.c. Podatki: - prowadzenie podatkowych ksiąg przychodu i rozchodu KPiR, - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - rozliczenie podatku od towarów i usług (VAT), - sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych Kadry: - prowadzenie akt osobowych, - sporządzanie list płac, - rozliczenia umów cywilno-prawnych, - pełna dokumentacja ZUS, - sporządzanie deklaracji Pit-4, Pit-11, Pit-40, Pit-8B, - elektroniczne przesyłanie danych do ZUS, - sporządzanie deklaracji do ZUS, - sporządzanie informacji i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń dla potrzeb Urzędu Statystycznego oraz: - pomoc przy zakładaniu podmiotów gospodarczych, - wyprowadzanie zaległości księgowych,

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian
Nysa, opolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Rachunkowe ” OMEGA” Nawrocki Marian

Biuro Rachunkowe- KPiR, Ryczałt, Zus, Kadry Płace, Rozliczanie Podatków z Zagranicy , Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Czechy, Norwegia, Dania

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć