Biura Rachunkowe Arrow BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA

Rokietnica, wielkopolskie
Adres
ul. Jaśminowa 20/1 62-090 Rokietnica
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Jaśminowa 20/1 62-090 Rokietnica
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Nasze Biuro Rachunkowe powstało z pasji do księgowości, gwarantując oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej i rzetelnej realizacji zleceń oraz optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby współpraca dawała jak najlepsze efekty oraz dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapewniamy miłą, fachową obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług w konkurencyjnej cenie, a także całkowitą poufność powierzonych nam informacji.

W ramach zawartej umowy na prowadzenie księgowości naszym Klientom zapewniamy niezbędne bezpłatne konsultacje księgowe, które obejmują doradztwo podatkowe związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Każdy z naszych Klientów w ramach uproszczonej księgowości otrzymuje gratis dostęp do platformy księgowej wFirma.pl, która wspomaga bieżące prowadzenie firmy.

Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC w zakresie świadczonych usług księgowych.

Po więcej informacji zapraszamy do  bezpośredniego kontaktu z nami.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Zielonki, małopolskie
wFirma od 5 lat
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność, certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych. Zajmuje

Najczęściej wybierane biuro
Eksperci i Doradcy Online
Wrocław, dolnośląskie
wFirma od 13 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF

Ogólnopolskie biuro rachunkowe online. Od ponad 25 lat wspieramy przedsiębiorców z całej Polski! Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym,

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć