Biura Rachunkowe Arrow Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin Rafał Szpin
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin Rafał Szpin

Hażlach, śląskie
Adres
ul. Długa 80 43-419 Hażlach
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Długa 80 43-419 Hażlach
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin jest miejscem gdzie każda firma (i nie tylko) spotka się z pełną i kompleksową ofertą usług rachunkowych i finansowych. Do szerokiego katalogu usług zaliczają się biuro rachunkowe online oraz pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Już nie musisz jeździć za tymi wszystkimi rzeczami w różne miejsca, u nas znajdziesz to wszystko w jednym miejscu.

Biuro rachunkowe online to nowoczesne rozwiązanie dla każdej firmy, która ceni sobie wygodę oraz wymaga od biura rachunkowego coś więcej niż tylko suchą usługę polegającą na księgowaniu faktur i tworzeniu deklaracji. W naszym biurze rachunkowym online, oprócz standardowych usług, dostajesz dodatkowo wiele korzyści. Sprawdź nas i przekonaj się o tym!

Oprócz nowoczesnego biura rachunkowego, RaFin oferuje także pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Na pośrednictwo finansowe składają się kredyty, pożyczki, leasing, faktoring i inne produkty finansowe. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi przez co możemy zaoferować wiele różnych produktów na konkurencyjnych warunkach. Nie ważne czy potrzebujesz finansowania na własne potrzeby czy dla swojej firmy, u nas znajdziesz to czego szukasz.

Ponadto oferujemy także ubezpieczenia wszelkiego rodzaju. Od najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, przez ubezpieczenia na życie i majątkowe, po ubezpieczenia turystyczne, grupowe i wiele innych. Nie ważne co lub kogo potrzebujesz ubezpieczyć, zgłoś się do nas, my na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę.

Oprócz wyżej wymienionych i opisanych usług mamy także inne możliwości jak inwestycje (nieruchomości, działki, giełda), dotacje unijne i wiele innych. W czymkolwiek potrzebujesz pomocy na podobnym tle, zgłoś się do nas a my zrobimy co w naszej mocy by Ci pomóc.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Doradca podatkowy
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro Rachunkowe pracuje od 1993 roku na rynku, firma rodzinna - łączymy doświadczenie z otwartością na

eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   Serdecznie zapraszamy do współpracy.  

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć