Biura Rachunkowe Arrow FINTORIA sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

FINTORIA sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 08:00-20:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

POLISA NR TTS00004661

Adres
ul. Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 08:00-20:00
Kilka słów o nas

 

Naszym ogromnym atutem jest wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla przedsiębiorców.

 W efekcie te wszystkie długie lata pracy na  rynku usług finansowo-księgowych przyniosły nam wiele różnych doświadczeń, a także możliwość poznania różnorodnych zagadnień dotyczących firm naszych klientów.
Jednocześnie wiele spraw załatwionych w imieniu i na rzecz klienta, zakończyło się  sukcesem dla naszych Klientów.

FINTORIA to nietuzinkowe biuro rachunkowe, do relacji z przedsiębiorcami podchodzimy indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb, jednocześnie zapewniając kompleksowość świadczonych usług.

 Nasze Biuro Rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej księgowych i co równie ważne, zakres tego ubezpieczenia jest szerszy i na wyższym poziomie niż ustawowe minimum.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 7 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

KANCELARIA RACHUNKOWA e-Videns Centrum specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej  dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć