Biura Rachunkowe Arrow SB&ON Olena Navrotska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

SB&ON Olena Navrotska

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. ul. Stanisława Hebanowskiego 85c/7
80-766 Gdańsk
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 09:00-18:00
Czym się zajmujemy
  • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

1087309358

Adres
ul. ul. Stanisława Hebanowskiego 85c/7 80-766 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 09:00-18:00
Kilka słów o nas

Oferuję kompleksową obsługę księgową dla przedsiębiorców prywatnych (JDG) w Polsce. Pomagam w otwarciu firmy od podstaw. Pełne wsparcie twoich działań biznesowych na wszystkich etapach pomyślnego rozwoju.  Usługi mają na celu regularną pomoc i praktyczne wdrożenie obiegu dokumentów zgodnie z polskim prawem. Outsourcing księgowości zapewni dobre usługi księgowe, terminowe płacenie podatków i składanie obowiązkowych raportów do odpowiednich urzędów. Współpraca  gwarantuje przyzwoitość i pełną prywatność. Zapraszam do współpracy. 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 8 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć