Biura Rachunkowe Arrow WEB.LEX BOOKKEEPING Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

WEB.LEX BOOKKEEPING Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Aleja gen. Antoniego Chruściela ”Montera” 37/39/189 04-454 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 33387/2009
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

PZU RAC0015062

Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Aleja gen. Antoniego Chruściela ”Montera” 37/39/189 04-454 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Chcesz mieć spokój ze swoimi rozliczeniami podatkowymi, żeby spokojnie zająć się swoją prawniczą pracą? 

Bez stresu, porządnie i oszczędzając swój czas?

W web.lex Bookkeeping księgowość prawnicza jest czymś znacznie więcej, niż tylko gromadzeniem dokumentów i obliczaniem podatku. To nie tylko faktury i niezbędne rozliczenia z fiskusem, ale także wiedza biznesowa, potrzebne narzędzia i wsparcie w rozwoju kancelarii prawnej.

Księgowość kancelarii prawnej zaprojektowaliśmy tak, aby oszczędzała Twój czas, pomagała rosnąć Twojej kancelarii i dawała Ci maksimum wolności od księgowych obowiązków.

Jeśli właśnie rejestrujesz swoją kancelarię - współpracuj razem z nami od samego początku. Jeśli zaś prowadzisz już kancelarię - rozważ przeniesienie księgowości do web.lex Bookkeeping.

Szczegóły naszej oferty znajdziesz na stronie web.lex Bookkeeping tutaj>> 

***

Zobacz kilka opinii o naszej Najwygodniejszej Księgowości Prawniczej:

 • adw. Aleksandra Gaczek:

Jestem bardzo zadowolona z usług księgowych w web.lex Bookkeeping. Mam świetny kontakt z osobą prowadzącą moją księgowość - Kasią Solgą - jest profesjonalna, rzetelna, zaangażowana, a przy okazji bardzo miła. Mogę z czystym sumieniem polecić. 

 • r. pr. Kinga Konopelko:

Dziękuję za profesjonalne podejście i za pomoc. Dziękuję także za wyjaśnianie wszelkich wątpliwości i cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania oraz za poszukiwanie rozwiązań. Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią i Panem Rafałem.

 • r. pr. Jolanta Skrobowska:

Możliwość rozwijania firmy razem z ludźmi, którzy rozumieją jej specyfikę, podzielają jej wartości i tworzą dla niej dobre otoczenie -  jest bezcenna. Tacy są właśnie twórcy web.lex Bookkeeping: Rafał Chmielewski i Katarzyna Solga – specjaliści branży prawniczej i księgowej. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

 • adw. Przemysław Brzdąk:

Korzystam z usług web.lex Bookkeeping od ponad pół roku. Jestem z naszej współpracy niezmiernie zadowolony. Przede wszystkim doskonała jest w firmie web.lex Bookkeeping obsługa klienta, ekspresowa reakcja i kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Oczywiście sam poziom usług księgowych jest na wzorcowym poziomie. Prowadząca biuro Kasia Solga jest profesjonalistką w swym fachu i zawsze służy dobrą radą, gdy pojawiają się jakieś problemy lub wątpliwości z rozliczeniami. Informacje o płatnościach podawane z odpowiednim wyprzedzeniem. Z całym przekonaniem mogę polecić web.lex Bookkeeping jako doskonałe biuro księgowe, szczególnie kancelariom prawnym, które potrzebują profesjonalnej, sprawnej i przejrzystej obsługi księgowej.

***

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym księgowość ONLINE.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć