Integracja wFirma.pl z platformą sprzedażową Allegro.pl

Czym jest Allegro?

allegro.pl

Allegro.pl to największa w Polsce platforma zakupowo-sprzedażowa online pośrednicząca w transakcjach handlowych pomiędzy osobami prywatnymi, jak i zarejestrowanymi podmiotami gospodarczymi. Portal Allegro powstał w 1999 r. i od tamtej pory dynamicznie się rozwija. Rocznie w serwisie Allegro.pl wystawianych jest ponad 40 mln aukcji (dane za rok 2015).

Platforma Allegro.pl na stałe zagościła na polskim rynku i w zasadzie nie istnieje żaden konkurencyjny serwis mogący jej w jakikolwiek sposób zagrozić. Portal wyznacza standardy na polskim rynku handlu internetowego, a liczba firm z branży e-commerce, które nie sprzedaje przez Allegro, jest znikoma.

Co zyskujesz wybierając platformę Allegro?

Integracja z Allegro.pl

Integracja z Allegro.pl

Integracja systemu wFirma.pl z serwisem aukcyjnym Allegro.pl pozwala na automatyzację rozliczeń i sprawne zarządzanie sprzedażą.

Sklep Allegro a konto wFirma.pl

Sklep Allegro a konto wFirma.pl

Program pozwala w łatwy sposób powiązać sklep założony na platformie Allegro z Twoim kontem na wFirma.pl. Wystarczy dodać nazwę sklepu, uzupełnić jego dane i wpisać login oraz hasło do Allegro, żeby móc importować wszystkie aukcje do konta w systemie.

Korzyści integracji z Allegro.pl

Korzyści integracji z Allegro.pl

Dzięki integracji z Allegro i możliwości importowania wszystkich aukcji oraz powiązanych z nimi danych oszczędzasz czas i pieniądze.

Masz pełną kontrolę nad poziomem sprzedaży i możesz w panelu szybko i całościowo przeglądać stan realizacji aukcji. Poprzez integrację obu systemów kontrahenci są dodawani automatycznie, masz możliwość natychmiastowego wystawiania dokumenty sprzedaży, na bieżąco śledzisz aktualne stany magazynowe.

Większą część pracy związanej z wystawianiem aukcji na Allegro możesz teraz realizować, korzystając z panelu w systemie wFirma.pl. Kontrolujesz stan aukcji, zmieniasz ich status, sprawdzasz szczegóły transakcji. Zanim wyślesz towar do swojego klienta, szybko sprawdzisz w programie, czy dokonał on zapłaty.

Takie rozwiązanie daje firmie oferującej swoje towary na Allegro.pl znacznie większą kontrolę nad sprzedażą i stanami magazynowi. Dzięki temu przedsiębiorca może szybko reagować na zmiany - uzupełniać wystawiony w serwisie asortyment i zmieniać go w przypadku braku popytu.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz