Integracja wFirma.pl z platformą sprzedażową Allegro.pl

Czym jest Allegro?

allegro.pl

Allegro.pl to największa w Polsce platforma zakupowo-sprzedażowa online pośrednicząca w transakcjach handlowych pomiędzy osobami prywatnymi, jak i zarejestrowanymi podmiotami gospodarczymi. Portal Allegro powstał w 1999 r. i od tamtej pory dynamicznie się rozwija. Rocznie w serwisie Allegro.pl wystawianych jest ponad 40 mln aukcji (dane za rok 2015).

Platforma Allegro.pl na stałe zagościła na polskim rynku i w zasadzie nie istnieje żaden konkurencyjny serwis mogący jej w jakikolwiek sposób zagrozić. Portal wyznacza standardy na polskim rynku handlu internetowego, a liczba firm z branży e-commerce, które nie sprzedaje przez Allegro, jest znikoma.

Co zyskujesz wybierając platformę Allegro?

Integracja z Allegro.pl

Integracja z Allegro.pl

Integracja systemu wFirma.pl z serwisem aukcyjnym Allegro.pl pozwala na automatyzację rozliczeń i sprawne zarządzanie sprzedażą.

Sklep Allegro a konto wFirma.pl

Sklep Allegro a konto wFirma.pl

Program pozwala w łatwy sposób powiązać sklep założony na platformie Allegro z Twoim kontem na wFirma.pl. Wystarczy dodać nazwę sklepu, uzupełnić jego dane i wpisać login oraz hasło do Allegro, żeby móc importować wszystkie aukcje do konta w systemie.

Korzyści integracji z Allegro.pl

Korzyści integracji z Allegro.pl

Dzięki integracji z Allegro i możliwości importowania wszystkich aukcji oraz powiązanych z nimi danych oszczędzasz czas i pieniądze.

Masz pełną kontrolę nad poziomem sprzedaży i możesz w panelu szybko i całościowo przeglądać stan realizacji aukcji. Poprzez integrację obu systemów kontrahenci są dodawani automatycznie, masz możliwość natychmiastowego wystawiania dokumenty sprzedaży, na bieżąco śledzisz aktualne stany magazynowe.

Większą część pracy związanej z wystawianiem aukcji na Allegro możesz teraz realizować, korzystając z panelu w systemie wFirma.pl. Kontrolujesz stan aukcji, zmieniasz ich status, sprawdzasz szczegóły transakcji. Zanim wyślesz towar do swojego klienta, szybko sprawdzisz w programie, czy dokonał on zapłaty.

Takie rozwiązanie daje firmie oferującej swoje towary na Allegro.pl znacznie większą kontrolę nad sprzedażą i stanami magazynowi. Dzięki temu przedsiębiorca może szybko reagować na zmiany - uzupełniać wystawiony w serwisie asortyment i zmieniać go w przypadku braku popytu.

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  Szybkie działanie strony. Szybkie reakcje na potrzeby użytkowników. Tak trzymać!

  pk
 • avatar.png

  Nie męczcie się, nie warto - szkoda czasu. Inne programy wyjdą drożej, a nie są lepsze (darmowe to kpina) Pamiętajcie - w cenie zawsze macie księ…

  początkujący przedsiębiorca
 • avatar.png

  Jak na razie system mi się podoba. Wcale nie uważam żeby był skomplikowany: moim zdaniem jest bardziej intuicyjny niż inne podobne systemy, którym …

  Paweł

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej