Integracja ze sklepem internetowym Magento

Prowadź skutecznie sklep internetowy i zarządzaj efektywnie swoją firmą w sieci dzięki możliwości korzystania z obszernego pakietu narzędzi dla przedsiębiorców.

Czym jest Magento?

Magento

Magento jest platformą e-commerce oferującą gotowe oprogramowanie służące do budowy i prowadzenia własnego sklepu internetowego.

System Magento dostępny jest na dwóch licencjach: Magento Community oraz Magento Enteprise. Magento Community to najbardziej popularna wersja tego oprogramowania oparta na rozwiązaniach darmowej licencji Open Source. Magento Enterprise jest wersją płatną, zawierającą szereg rozbudowanych funkcji i oferującą wsparcie oraz pomoc techniczną zespołu programistów tworzących Magento.

Aplikacja rozwijana jest od 2007 r. i pozwala na prowadzenie sklepów średniej i dużej wielkości (przynajmniej kilkaset produktów). Magento jest mniej znane w Polsce, ale na świecie stanowi jeden z najpopularniejszych skryptów sklepu internetowego.

Magento od strony konfiguracji szczególnie na początku wymaga zaangażowania i pracy ze strony webmastera, jedna potem większość zmian jest dokonywana z poziomu panelu administracyjnego i można je wprowadzić stosunkowo łatwo. Zaletą tego oprogramowania jest wiele modułów o różnych funkcjach, dzięki którym każdy właściciel sklepu może stworzyć go w taki sposób, żeby najlepiej dopasował się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Co zyskujesz wybierając platformę Magento?

Obszerna funkcjonalność

Obszerna funkcjonalność

System Magento charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i możliwością rozbudowy skryptu poprzez dodanie różnorodnych modułów.

Nieograniczona możliwość rozbudowy

Nieograniczona możliwość rozbudowy

Dzięki jednej z najbardziej nowoczesnych architektur systemu Magento pozwala na niemal nieograniczone możliwości rozwoju oprogramowania.

System przyjazny dla SEO

System przyjazny dla SEO

Magento posiada wiele możliwości optymalizacji kodu ze względu na SEO, co znacznie ułatwia reklamowanie sklepu i jego promocję w Internecie.

Jeden panel, wiele sklepów

Jeden panel, wiele sklepów

Platforma Magento pozwala na prowadzenie kilku sklepów internetowych jednocześnie z jednego panelu administracyjnego. Wystarczy raz zainstalować skrypt, żeby móc założyć wiele e-sklepów.

Sprawny proces składania zamówienia

Sprawny proces składania zamówienia

Oprogramowanie Magento posiada bardzo dobrze zoptymalizowany proces składania zamówienia, co przekłada się na zadowolenie klientów i częstość dokonywanych zakupów.

Przykłady realizacji sklepów internetowych Magento

Istnieje wiele firm w Polsce specjalizujących się w stawianiu sklepów opartych właśnie na oprogramowaniu Magento. Poniżej przedstawiamy przykłady realizacji e-commerce pochodzące ze strony producenta systemu.

Magento screens

Zobacz także: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  Mnie program wfirma.pl się bardzo podoba. I napisałam o tym na moim blogu (akademiamalejksiegowosci.pl)

  Ola Żuławińska
 • avatar.png

  Szybkie działanie strony. Szybkie reakcje na potrzeby użytkowników. Tak trzymać!

  pk
 • avatar.png

  Moja firma działa od ok 1,5 miesiąca, od tej pory staram się uporać z kwestiami fakturowo-księgowymi. Przetestowałem już 3 różne programy oraz dwa…

  początkujący przedsiębiorca

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej