Integracja wFirma.pl z Postivo.pl

Czym jest Postivo.pl?

Postivo.pl

Postivo.pl to platforma umożliwiająca wysyłanie dokumentów elektronicznych w postaci tradycyjnych listów. Dzięki temu rozwiązaniu dokumenty za pośrednictwem tradycyjnych operatorów pocztowych wytypowanych przez użytkownika systemu trafiają w formie papierowej bezpośrednio do określonego adresata.

Co zyskujesz wybierając Postivo.pl?

Wygodę

Wygodę

Możliwość wysłania dokumentów w wersji papierowej za pomocą kilku kliknięć myszki i bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wprowadzenie szeregu mechanizmów bezpieczeństwa gwarantuje zachowanie wszelkich zasad poufności danych.

Jak połączone są usługi wFirma.pl z postivo.pl?

Wysyłka faktur do kontrahentów

Wysyłka faktur do kontrahentów

Dzięki odpowiedniej konfiguracji możliwa jest automatyczna wysyłka tradycyjną pocztą wszystkich faktur utworzonych w systemie wFirma.pl. Wygenerowanie dokumentu bezpośrednio z systemu i wysłanie go to zaledwie kilka kliknięć myszką, bez konieczności wizyty u operatora pocztowego.

Generowanie wezwań do zapłaty wysyłanych pocztą

Generowanie wezwań do zapłaty wysyłanych pocztą

Wygenerowanie wprost z systemu wezwania do zapłaty, które zostanie przesłane w formie papierowej dzięki systemowi Postivo to znaczne usprawnienie pracy i oszczędność czasu.

Szczegółowy opis działania na pomoc.wfirma.pl.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz