Integracja ze sklepem internetowym Selly Shop

Sprawnie prowadź sklep i hurtownię internetową. Zarządzaj swoją firmą w internecie dzięki dostępowi do bogatego pakietu narzędzi dla firm.

Czym jest Selly Shop?

Magento

Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju e-biznesu. Ponad 80 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi, systemami F/K, fakturami, kurierami oraz integracje z dowolnymi hurtowniami to doskonałe narzędzie do szybkiego rozwoju. Nieograniczona możliwość indywidualnej rozbudowy, częste bezpłatne aktualizacje oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy Selly Shop.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.

Co zyskujesz wybierając usługę Selly Shop?

Wiele sklepów w jednym panelu

Wiele sklepów w jednym panelu

W Selly Shop masz możliwość prowadzenia wielu sklepów i zarządzanie nimi w jednym panelu administracyjnym.

Hurtownia internetowa

Hurtownia internetowa

W Selly Shop w standardzie dajemy ci możliwość prowadzenia hurtowni internetowej z różnymi poziomami rabatów - dzięki temu możesz sprzedawać jeszcze więcej.

Sprzedaż plików

Sprzedaż plików

Dzięki Selly Shop możesz w pełni automatycznie sprzedawać nie tylko towary i usługi, ale także pliki cyfrowe.

Sklepy Selly Shop są dostępne w wersji responsywnej (RWD = Responsive Web Design)! Oznacza to, że są dostępne z poziomu wszystkich urządzeń - komputerów, tabletów i smartfonów. Zarówno szablon standardowy, jak i projekty dedykowane są nowoczesne, ergonomiczne i przyjazne użytkownikowi.

Przykładowe wdrożenia sklepów internetowych

Na stronie Selly Shop prezentujemy wybrane realizacje z ponad 400 działających sklepów internetowych. Sprawdź jakość na przykładach, aby przekonać się do naszej oferty. Realizacje sklepów pokazują, iż potrafimy zrealizować każdy pomysł. Możliwe jest stworzenie grafiki od podstaw lub dostarczenie własnej, która zostanie zaprogramowana dokładnie pod ten system zarządzania sklepem.

SellyShop screens

Testuj sklep za darmo przez 30 dni

W Selly Shop dajemy Ci możliwość bezpłatnego testowania oprogramowania sklepu przez 30 dni.
Przy zamówieniu indywidualnej szaty graficznej możesz otrzymać nawet 90 dni bezpłatnego używania oprogramowania!

Jak połączone są usługi wFirma.pl i Selly Shop?

Sellyshop

Import z innych programów do systemu wFirma.pl

W ustawieniach systemu wFirma.pl za pomocą kilku kliknięć można zaimportować dane Selly Shop z kilkunastu najbardziej popularnych systemów księgowych czy sklepów internetowych.

Sellyshop

Synchronizacja faktur, produktów i kontrahentów

System pozwala na zaimportowanie specjalnie wygenerowanego pliku *.epp za pomocą panelu Selly Shop. Pozwala to na wymianę niektórych danych, takich jak wystawione faktury, bazy kontrahentów lub produktów, między systemami.

Sellyshop

Szczegółowy wybór danych do synchronizacji wewnątrz systemu

Po wygenerowaniu pliku i załadowaniu go do systemu możemy wybrać faktury, produkty i kontrahentów, których dane chcielibyśmy zaimportować z naszej bazy danych w Selly Shop.

Ta operacja daje nam możliwość dalszych operacji na tych danych i dostęp do narzędzi takich jak fakturowanie, księgowość, magazyn czy crm.

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  Co mi się podoba:
  1. to że jest webowy: w każdym miejscu, z dowolnego komputera;
  2. to że działa na maku: to ważna grupa docelowa, bo…

  Paweł
 • avatar.png

  Szybkie działanie strony. Szybkie reakcje na potrzeby użytkowników. Tak trzymać!

  pk
 • avatar.png

  Jak na razie system mi się podoba. Wcale nie uważam żeby był skomplikowany: moim zdaniem jest bardziej intuicyjny niż inne podobne systemy, którym …

  Paweł

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej