Integracja ze sklepem internetowym
IAI-Shop.com

Łatwo prowadź sklep i hurtownię internetową. Zarządzaj swoją firmą w Internecie, dzięki dostępowi do bogatego pakietu narzędzi dla firm.

Czym jest IAI-Shop.com?

IAI-Shop.com

IAI-Shop.com to system sklepu internetowego. Zawiera tysiące gotowych do użycia funkcji, dzięki czemu jest to oferta „all inclusive”. Wszystkie zaprojektowane przez IAI-Shop.com funkcje są doskonale przemyślane, dzięki czemu realnie podnoszą jakość obsługi i skracają jej czas. Ponadto usługa IAI-Shop.com działa w modelu SaaS, dzięki czemu zapewnia klientom korzystanie z zawsze aktualnej wersji oprogramowania bez konieczności kupowania i wdrażania rozszerzeń i poprawek. IAI-Shop.com istnieje od 2000 roku i bezustannie się rozwija.

Co zyskujesz wybierając usługę IAI-Shop.com?

Consulting

Consulting

Masz możliwość zasięgnięcia opinii specjalistów w różnych dziedzinach dotyczących prowadzenia sprzedaży i sklepu internetowego.

Hosting

Hosting

Technicy IAI-Shop.com bez przerwy czuwają nad bezpieczeństwem systemu, a administratorzy dbają o serwer Twojego sklepu, optymalizując jego pracę i obsługując 24 godziny na dobę, 7 razy w tygodniu.

Wsparcie

Wsparcie

Specjaliści IAI-Shop.com otoczą Cię profesjonalną opieką już od pierwszego dnia. Z każdym pytaniem możesz zadzwonić lub napisać do działu wsparcia, dzięki czemu wykorzystasz wszystkie możliwości systemu IAI-Shop.com.

Połączenie tych elementów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, swobodną możliwością skalowania biznesu i przejrzystą strukturą opłat sprawiają, że z roku na rok firma pozyskuje setki nowych klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell Shop. Jeśli chcesz zostać jedną z nich, zapraszamy na www.iai-shop.com.

Przykładowe wdrożenia sklepów internetowych

Wdrożenia projektów graficznych sklepów internetowych IAI-Shop.com wyróżniają się indywidualnym podejściem i kompleksową opieką. Możesz swobodnie dopasować grafikę sklepu pod Twoje indywidualne potrzeby lub stworzyć osobiste szablony aukcji. Jeśli zależy Ci na czasie oraz masz ograniczony budżet możesz też wybrać doskonałej jakości gotowe maski tematyczne.

Z usługi IAI-Shop.com korzysta ponad 3 000 sklepów z różnych branż o różnej wielkości. Na stronie internetowej IAI-Shop.com znajdziesz wszelkie informacje na temat wdrożenia nowoczesnego sklepu internetowego.

IAI-Shop.com do prowadzenia hurtowni internetowej

IAI-Shop.com to również kompleksowa usługa do prowadzenia hurtowni internetowej. Posiada wiele funkcji umożliwiające sprzedaż, prezentację oferty oraz kontrolę procesów logistycznych, finansów, płatności i magazynów. Jedną z wielu funkcji IAI-Shop.com jest eksport dokumentów magazynowych oraz dokumentów sprzedaży do uniwersalnego formatu, jakim jest EDI++ (EPP), dzięki czemu szybko i bezpiecznie przekażesz je do centrali, oddziału lub do biura rachunkowego. Jeżeli zarządzasz firmą przez platformę wFirma.pl wyeksportowane faktury zaimportujesz wraz z kartotekami kontrahentów i towarów do swojego wirtualnego biura.

Jak połączone są usługi wFirma.pl i IAI-Shop.com?

Import z innych programów do systemu wFirma.pl

W ustawieniach systemu wFirma.pl za pomocą kilku kliknięć można zaimportować dane IAI-Shop.com z kilkunastu najbardziej popularnych systemów księgowych czy sklepów internetowych.

Synchronizacja faktur, produktów i kontrahentów

System pozwala na zaimportowanie specjalnie wygenerowanego pliku *.epp za pomocą panelu IAI-Shop.com. Pliki tego typu pozwalają na wymianę między systemami danych takich jak wystawione faktury, bazy kontrahentów czy produktów.

Szczegółowy wybór danych do synchronizacji wewnątrz systemu

Po wygenerowaniu pliku i załadowaniu go do systemu otrzymujemy możliwość wyboru które faktury, produkty czy kontrahenci mają zostać zaimportowani bezpośrednio z naszej bazy stworzonej w IAI-Shop.com.

Ta operacja daje nam możliwość dalszych operacji na tych danych i dostęp do narzędzi takich jak fakturowanie, księgowość, magazyn czy CRM.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz