Integracja ze sklepem internetowym
clickshop od home.pl

Łatwo prowadź sklep internetowy oraz zarządzaj swoją firmą w internecie, dzięki dostępowi do bogatego pakietu narzędzi dla firm.

Czym jest clickshop?

clickshop

Clickshop jako platforma home.pl do prowadzenia sklepu internetowego w standardzie oferuje liczne integracje z systemami płatności, porównywarkami cen i serwisami aukcyjnymi. Integracja z Allegro pozwoli Ci na wygodne wystawianie aukcji jednym kliknięciem, aktualizację stanów magazynowych po zakupie na aukcji, a także automatyczne tworzenie zamówień w sklepie po każdej sprzedaży na Allegro. Dzięki temu oszczędzasz czas, a jednocześnie zwiększasz liczbę odbiorców, zamówień i zysków w swoim sklepie.

Dla najbardziej wymagających udostępniamy natomiast możliwość własnej integracji – dodania kodu w stopkę, nagłówek lub ostatni etap koszyka. Dodatkowo clickshop oferuję aplikację Click Studio, która oferuje również integrację z oprogramowaniem Subiekt GT oraz WF-MAG - wszystko za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Co zyskujesz wybierając platformę clickshop?

Szybki start i łatwa obsługa

Szybki start i łatwa obsługa

Masz możliwość uruchomienia sprzedaży natychmiast po zakupie sklepu.

Pakiet 80 integracji i bonusy do 2895 zł!

Pakiet 80 integracji i bonusy do 2895 zł!

wFirma.pl, Aukcje Allegro, kurier Apaczka.pl, płatności online eCard, Nokaut.pl, inne.

Wersja mobilna i na Facebooka

Wersja mobilna i na Facebooka

Najnowsze rozwiązania e-commerce w pakiecie oraz 14 dni okresu testowego.

Platforma wFirma.pl to serwis księgowy, który wspiera mikro i małe przedsiębiorstwa poprzez udostępnienie narzędzi do prowadzenia działalności. Zawiera wszystkie niezbędne programy do prowadzenia nowoczesnej firmy. Dzięki systemowi w łatwy sposób można wyliczyć wszelkie zobowiązania podatkowe, gromadzić niezbędne dokumenty i wysyłać deklaracje w formie elektronicznej.

Teraz, dzięki kuponowi o wartości 258,80 zł lub 369 zł przez 6 lub 9 miesięcy możesz za darmo prowadzić swoją internetową księgowość.

Przykładowe wdrożenia sklepów internetowych

Clickshop przedstawia przykładowe wdrożenia projektów graficznych sklepów internetowych z różnych dziedzin handlu internetowego. Na stronie producenta możemy zapoznać się z przykładowym wyglądem naszego przyszłego sklepu. Możliwe jest stworzenie grafiki od podstaw lub dostarczenie własnej, która zostanie zaprogramowana dokładnie pod ten system zarządzania sklepem.

Jak połączone są usługi wFirma.pl i clickshop?

Eksport danych z clickshop bezpośrednio do wFirma.pl

W ustawieniach systemu clickshop za pomocą kilku kliknięć można automatycznie eksportować faktury, paragony i rachunki do wFirma.pl, gdzie w prosty i szybki sposób zaksięgujesz swoją sprzedaż.

Automatycznie wystawiane dokumenty sprzedaży

W panelu administracyjnym sklepu w clickshop można dodatkowo dokonać wyboru jaki dokument zostanie automatycznie wystawiony po sprzedaży towaru i przesłany do systemu wFirma.pl w celu zaksięgowania.

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  Mnie program wfirma.pl się bardzo podoba. I napisałam o tym na moim blogu (akademiamalejksiegowosci.pl)

  Ola Żuławińska
 • avatar.png

  Szybkie działanie strony. Szybkie reakcje na potrzeby użytkowników. Tak trzymać!

  pk
 • avatar.png

  Co mi się podoba:
  1. to że jest webowy: w każdym miejscu, z dowolnego komputera;
  2. to że działa na maku: to ważna grupa docelowa, bo…

  Paweł

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej