Integracja ze sklepem internetowym
Redcart.pl

Łatwo prowadź sklep internetowy oraz zarządzaj swoją firmą w internecie, dzięki dostępowi do bogatego pakietu narzędzi dla firm.

Czym jest redcart.pl?

RedCart.pl

RedCart.pl jako platforma do prowadzenia sklepu internetowego w standardzie oferuje dostęp do wielu narzędzi. Możesz np. wprowadzić produkty do sklepu internetowego lub wyeksportować cały asortyment. Rozbudowany system pozwala na dodawanie lub aktualizację produktów wraz z opisami, zdjęciami, cechami, stanami magazynowymi itp. Oprogramowanie sklepu RedCart.pl daje Ci możliwość prowadzenia polityki magazynowej, posiada wbudowany moduł RMA, dzięki któremu możesz sprawnie zarządzać reklamacjami spływającymi od klientów.

RedCart.pl posiada wbudowany system do zarządzania treścią CMS. Daje on możliwość tworzenia dowolnych stron informacyjnych i nie wymaga przy tym specjalistycznej wiedzy programistycznej, a to tylko niektóre funkcje jakie oferuje dostawca tego oprogramowania.

Co zyskujesz wybierając platformę redcart.pl?

Prosty w obsłudze panel administracyjny

Prosty w obsłudze panel administracyjny

Masz możliwość uruchomienia sprzedaży natychmiast po zakupie sklepu.

Pakiet bonusów na start Twojego e-biznesu

Pakiet bonusów na start Twojego e-biznesu

Bogaty pakiet bonusów to duże wsparcie na początku działalności sklepu internetowego.

Zaawansowany system integracji z Allegro

Zaawansowany system integracji z Allegro

W prosty sposób możesz sprzedawać produkty ze sklepu internetowego na aukcjach.

Rozwój nowoczesnych kanałów sprzedażowych stanowi przyszłość również w przypadku handlu internetowego. Coraz więcej użytkowników wykorzystuje urządzenia mobilne oraz serwisy społecznościowe do zakupów internetowych. Oprogramowanie RedCart jest w pełni przystosowane do wyświetlania oferty na smartfonach oraz tabletach czy w serwisach społecznościowych.

Twój sklep internetowy monitorowany jest przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wykorzystujemy systemy zabezpieczeń stosowane w bankach. Dzięki zastosowaniu modelu chmury, udało nam się uzyskać gwarancję dostępności (uptime) na poziomie 100%.

Przykładowe wdrożenia sklepów internetowych

RedCart.pl przedstawia przykładowe wdrożenia projektów graficznych sklepów internetowych z różnych dziedzin handlu internetowego. Na stronie producenta możemy zapoznać się z przykładowym wyglądem naszego przyszłego sklepu. Możliwe jest stworzenie grafiki od podstaw lub dostarczenie własnej, która zostanie zaprogramowana dokładnie pod ten system zarządzania sklepem.

Jak połączone są usługi wFirma.pl i redcart.pl?

Eksport danych z redcart.pl bezpośrednio do wFirma.pl

W ustawieniach systemu RedCart.pl za pomocą kilku kliknięć można zintegrować nasz sklep z systemem wFirma.pl, wtedy dokumenty naszej sprzedaży jak np. faktury zostaną automatycznie przeniesione do programu księgowego.

Automatycznie wystawiane dokumenty sprzedaży

W panelu administracyjnym sklepu w RedCart.pl można dodatkowo dokonać wyboru jaki dokument zostanie automatycznie wystawiony po sprzedaży towaru i przesłany do systemu wFirma.pl w celu zaksięgowania.

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  (...) Ogólnie, system wygląda na dopracowany i mam nadzieję, że będzie sie rozwijać.

  Paweł
 • avatar.png

  Jak na razie system mi się podoba. Wcale nie uważam żeby był skomplikowany: moim zdaniem jest bardziej intuicyjny niż inne podobne systemy, którym …

  Paweł
 • avatar.png

  Najważniejsza cecha to możliwość swobodnego wyeksportowania zgromadzonych danych. Jeżeli coś mi się nie spodoba, będę mógł spokojnie przenieść dane…

  tlumacz-przysiegly.com

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej