Skorzystaj z programu do KPiR online

Miej finanse pod kontrolą i nie martw się rozliczeniami.

Wybierz funkcjonalny program do księgowości i generuj KPiR online.
Załóż darmowe konto!
Użytkownicy

Oszczędzasz pieniądze i czas

Oferujemy niedrogi i prosty w obsłudze program do prowadzenia Twojej księgowości. Rozliczenia z US i ZUS nie muszą być skomplikowane.

Zyskujesz pomoc ekspertów

Nie wiesz jak poruszać się w systemie? To nie problem. W cenie pakietu zyskujesz bezpłatne wsparcie księgowe, kadrowe i techniczne.

Dokumenty

System automatycznie ujmie wprowadzone do systemu faktury zakupu i wystawione dokumenty sprzedaży w ewidencjach. Użytkownik natomiast ma możliwość podglądu wpisów i wygenerowania KPiR online.

Możliwość wysyłki deklaracji z systemu została udostępniona zarówno użytkownikom którzy posiadają własny podpis kwalifikowany, jak i tym którzy go nie posiadają. Dzięki temu każdy przedsiębiorca bez obaw dostarczy wymagane deklaracje.

Odczytywanie danych z zeskanowanej faktury kosztowej to jedno z narzędzi, które zdecydowanie skróci czas księgowania faktur. Użytkownik nie musi już wprowadzać wszystkich danych ręcznie bowiem system zrobi to za niego.

Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste. Użytkownik może wybierać różne schematy księgowe i wystawiać faktury w wielu językach oraz walutach, a gdy nie ma dostępu do komputera - faktury można wystawić na telefonie dzięki mobilnej aplikacji.

Użytkownik nie musi obawiać się, że system jest zbyt skomplikowany. Dokładamy wszelkich starań by system był intuicyjny, a w razie potrzeby udostępniamy użytkownikom pomoc techniczną, księgową i kadrową udzielaną przez najwyższej klasy ekspertów.

Zmiany przepisów to nie problem. Co kwartał dokonujemy aktualizacji aby przystosować system do obowiązujących przepisów prawnych i wprowadzamy nowe udogodnienia dzięki zgłoszeniom i pomysłom użytkowników.

  • Wygoda w pracy

  • Mobilność

  • Bezpieczeństwo

Bezpłatne aktualizacje systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Dostępność danych 24/7

Integracje z MF, US i ZUS

Własna baza CRM

Faktury ustrukturyzowane

Weryfikacja podatników

Rozliczanie pojazdów

Fakturowanie na telefonie

Rozliczanie zakupów majątku trwałego

Weryfikacja rachunków bankowych

200
tys.
użytkowników serwisu
1
mln
wysłanych deklaracji i plików JPK
19
mln
wystawionych faktur
39
mln
zaksięgowanych dokumentów

Biuro rachunkowe online czy księgowość przez internet?

Rozwój technologii oraz oszczędność czasu powoduje, że księgowość przez internet jest coraz bardziej powszechna. Daje przedsiębiorcy możliwość samodzielnego rozliczania, co jest o wiele tańsze niż usługi biura rachunkowego! Dowiedz się więcej!

Księgowość online - propozycja dla oszczędnych

Księgowość online przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców którzy cenią sobie samodzielność oraz wygodę w dostępie do danych swojej firmy. Sprawdź, czym jest księgowość online i dla kogo jest przeznaczona. Poznaj przewagi tego rozwiązania!

Bankowa księgowość online – czy jest bezpieczna?

Przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z usługi samodzielnej księgowości online, chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze. Jedno z rozwiązań stanowi bankowa księgowość online – czy jest jednak bezpieczna? W artykule gruntownie analizujemy to zagadnienie.

Biała lista podatników – jak weryfikować kontrahentów?

MF udostępniło wykaz podatników VAT, za pomocą którego możliwe jest zweryfikowanie rachunku bankowego. Sprawdź, jakie konsekwencje na gruncie PIT oraz odpowiedzialności solidarnej wprowadza biała lista podatników VAT i jak się przed nimi chronić!

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców

Dołącz do nas i zyskaj:

Bezpieczeństwo

Pomoc ekspertów

Dostępność z każdego miejsca

Komfort pracy i czas

Mobilną aplikację

Wypróbuj już dziś
  • 5/5 (237)