O Nas

Misja

Misją,którą kierują się twórcy serwisu wFirma.pl jest wspieranie polskich mikro przedsiębiorstw poprzez udostępnienie tanich, a w dużej części darmowych narzędzi wspomagających prowadzenie firmy.


Cele

Celem jaki sobie postawili autorzy serwisu jest jak najszersze dotarcie do przedsiębiorców polskich oraz propagowanie rozwiązań informatycznych dostępnych on-line, podnoszących konkurencyjność ich użytkowników na rynku.


Twórcy wFirma.pl

Serwis wFirma.pl w początkowej fazie tworzony był przez firmę Media IT Sp. z o.o. powstałą w 2005 we Wrocławiu. Firma zajmuję się tworzeniem oprogramowania, aplikacji webowych wspomagających prowadzenie przedsiębiorstw oraz profesjonalnych serwisów internetowych.

W 2010 serwis został wydzielony do osobnej spółki wFirma.pl.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej