Blog wFirma

Przydatne informacje dla użytkowników

Kategorie tematów

Blog wFirma Najnowsze artykuły

IV edycja konferencji “Zmieniamy oblicze biur rachunkowych” - kolejny raz z udziałem wFirma

Za nami już IV edycja konferencji "Zmieniamy oblicze biur rachunkowych", gdzie po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć i przekazywać swoją wiedzę merytoryczną, a także była to doskonała okazja do ciekawych rozmów z właścicielami biur rachunkowych.

Czytaj więcej
wFirma nagrodzona godłem Teraz Polska!

Z dumą dzielimy się kolejnym osiągnięciem. Na naszym koncie trafia kolejne wyróżnienie - Godło "Teraz Polska" za oprogramowanie księgowo-kadrowe wFirma! Jak wyglądała nasza droga po godło? Jak przebiegały uroczystości wręczenia nagród? Przeczytaj!

Czytaj więcej
Aktualizacja systemu - czerwiec 2024

Już 9 czerwca 2024 roku od godziny 5 do godziny 10 nastąpi aktualizacja systemu wFirma oraz wFirma dla Biur Rachunkowych. Jakie nowe funkcje systemowe zostaną wdrożone podczas aktualizacji? Kliknij i przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej
Asystent
NOWOŚĆ

Asystent Księgowy

Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia księgowego, wybierz pakiet z Asystentem Księgowym. Dedykowany ekspert jest do Twojej dyspozycji. Zyskujesz nielimitowaną ilość zadawanych pytań i czas księgowego.

Zacznij korzystać z wfirmy

Zacznij korzystać z wFirma już dziś!

  • Testuj 30 dni za darmo
  • Bez zobowiązań
  • Bez podawania danych do płatności
Rozpocznij 30 dni za darmo
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz