Blog wFirma

Przydatne informacje dla użytkowników

Kategorie tematów

Blog wFirma Najnowsze artykuły

Aktualizacja systemu - październik 2023

Już 1 października 2023 roku odbędzie się aktualizacja systemu, która będzie miała miejsce w godzinach od 2:00 do 10:00. Jakie nowe funkcje i usprawnienia wprowadzi aktualizacja? Wszystkie informacje dostępne są w artykule!

Czytaj więcej
wFirma dla Biur Rachunkowych na II Ogólnopolskim Forum Biur Rachunkowych

27 września 2023 roku w Warszawie, odbędzie się II Ogólnopolskie Forum Biur Rachunkowych. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli Biur rachunkowych, a także specjalistów z zakresu księgowości i kadr. Zachęcamy do wzięcia działu w wydarzeniu!

Czytaj więcej
Mały ZUS plus w 2023 roku ile wynosi minimalna podstawa składek i jak ponownie zgłosić się do ulgi?

Co do zasady składki ZUS są obowiązkowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy jednak mogą liczyć na pewne ulgi w tym aspekcie, np. na ulgę mały ZUS plus. Dla kogo i na jakich warunkach? Odpowiadamy w artykule!

Czytaj więcej
Asystent
NOWOŚĆ

Asystent Księgowy

Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia księgowego, wybierz pakiet z Asystentem Księgowym. Dedykowany ekspert jest do Twojej dyspozycji. Zyskujesz nielimitowaną ilość zadawanych pytań i czas księgowego.

Zacznij korzystać z wfirmy

Zacznij korzystać z wFirma już dziś!

  • Testuj 30 dni za darmo
  • Bez zobowiązań
  • Bez podawania danych do płatności
Rozpocznij 30 dni za darmo
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka