Blog wFirma

Przydatne informacje dla użytkowników

Kategorie tematów

Blog wFirma Najnowsze artykuły

Niewykorzystany urlop - czy przepada?

Urlop wypoczynkowy należy się osobom zatrudnionym na umowę o pracę. Czy w przypadku, gdy pracownikowi pozostanie niewykorzystany urlop pracodawca musi wypłacić mu ekwiwalent za pozostałe dni? Jak sprawdzić zaległy urlop w systemie? Wyjaśniamy!

Czytaj więcej
Aktualizacja systemu - luty 2023

Aktualizacja systemu nastąpi 5 lutego w godzinach od 5:00 do 10:00. Więcej informacji o planowanych zmianach i nowelizacjach w artykule!

Czytaj więcej
Roczna informacja dla osoby ubezpieczonej- kiedy należy ją przekazać?

Jednym z obowiązków pracodawcy jest informowanie pracowników o naliczonych składkach za poprzedni rok, z wyszczególnieniem na konkretne miesiące. Czym dokładnie jest roczna informacja dla osoby ubezpieczonej? Kiedy i komu należy ją przekazać?

Czytaj więcej
Asystent
NOWOŚĆ

Asystent Księgowy

Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia księgowego, wybierz pakiet z Asystentem Księgowym. Dedykowany ekspert jest do Twojej dyspozycji. Zyskujesz nielimitowaną ilość zadawanych pytań i czas księgowego.

Zacznij korzystać z wfirmy

Zacznij korzystać z wFirma już dziś!

  • Testuj 30 dni za darmo
  • Bez zobowiązań
  • Bez podawania danych do płatności
Rozpocznij 30 dni za darmo
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz