Oprogramowanie kasa bank

Rozliczaj online swoją firmę - zyskaj wygodę i bezpieczeństwo

Intuicyjny program do prowadzenia księgowości podatkowej, posiadający wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS.
Poznaj program księgowy
30 dni 360 dni
PLN / 30 DNI
 • Księgowość podatkowa
 • Fakturowanie i CRM
 • Deklaracje i JPK
 • Integracja z e-ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Ewidencja pojazdów
 • Analizy i raporty
 • Wsparcie ekspertów
Podane kwoty są cenami netto.

Wykupiono 209 razy / 7 dni

Program księgowy

Poznaj doskonałe narzędzie do prowadzenia księgowości w Twojej firmie

Wypróbuj za darmo

Generowanie i elektroniczna wysyłka wszystkich deklaracji podatkowych VAT, PIT oraz deklaracji ZUS, dzięki integracji systemu z e-US i e-ZUS.

Intuicyjne księgowanie wydatków przy użyciu dostępnych schematów księgowych i funkcji OCR, czyli zczytywania danych z faktur w chmurze.

Zakupiony do firmy majątek automatycznie zapisywany jest we właściwych ewidencjach oraz odliczane są od niego odpisy amortyzacyjne w kosztach.

Dostępność wszystkich struktur JPK dla księgowości uproszczonej, z możliwością generowania i wysyłki bezpośrednio z systemu: JPK_VAT, JPK_FA, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_MAG.

Uproszczone księgowanie transakcji zagranicznych takich jak WNT, WDT, WŚU, importu usług i VAT MOSS przy pomocy schematów księgowych. Funkcja automatycznego rozliczania różnic kursowych.

Na podstawie zdefiniowanego pojazdu i powiązania go z wydatkiem eksploatacyjnym czy leasingowym automatycznie dokonywane jest właściwe odliczenie VAT: 50% lub 100% oraz kosztu: 20%, 75% lub 100%.

Przechowywanie dokumentów firmowych, takich jak faktury, rachunki czy umowy umożliwia dostęp do nich online oraz szybkie znalezienie potrzebnych dokumentów w dowolnym momencie.

Generowane faktury posiadają ustrukturyzowany zapis danych w formacie XML, który ma na celu automatyczny przekaz i przetwarzanie danych z faktur między systemami księgowymi oraz instytucjami publicznymi.

Zautomatyzowany proces weryfikacji kontrahentów w rejestrze długów, sprawdzenia ich statusu VAT i istnienia na białej liście podatników VAT. Dostępna jest również funkcja pobierania danych z GUS.

Korzyści jakie daje program księgowy online

Używając innowacyjnego programu do prowadzenia samodzielnej księgowości zapewnisz sobie więcej niż tylko podstawową obsługę spraw księgowych.

Dostępność online

Oszczędność czasu i pieniędzy

Bezpieczeństwo danych

Zgodność z RODO

Wsparcie ekpertów

Integracja z drukarką fiskalną

Mobilne fakturowanie

Pobieranie danych z GUS

Katalog produktów

Analizy sprzedaży

Integracja z Allegro

Kontrola płatności

Terminarz i zadania

Windykacja

 • Wygoda w pracy

 • Mobilność

 • Bezpieczeństwo

Bezpłatne aktualizacje systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

E-księgowość - sposób na prowadzenie rozliczeń firmy

E-księgowość staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców. Bowiem jest to dla nich duże ułatwienie, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Sprawdź, czytając nasz artykuł na czym polega księgowość internetowa i jak wybrać najlepszą!

Biuro rachunkowe online czy księgowość przez internet?

Rozwój technologii oraz oszczędność czasu powoduje, że księgowość przez internet jest coraz bardziej powszechna. Daje przedsiębiorcy możliwość samodzielnego rozliczania, co jest o wiele tańsze niż usługi biura rachunkowego! Dowiedz się więcej!

Księgowość online - Sprawdź korzyści jakie ze sobą niesie!

Oprogramowanie dostępne zdalnie zdecydowanie ułatwia zarządzanie biznesem. W ramach tego rodzaju oprogramowania udostępniana jest także księgowość online, której prowadzenie staje się zdecydowanie prostsze. Poznaj zalety księgowości internetowej!

Księgowość online - propozycja dla oszczędnych

Księgowość online przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców którzy cenią sobie samodzielność oraz wygodę w dostępie do danych swojej firmy. Sprawdź, czym jest księgowość online i dla kogo jest przeznaczona. Poznaj przewagi tego rozwiązania!

Wypróbuj za darmo
5/5 (228)