Program do fakturowania

Przygotuj faktury w 9 językach, w 8 szablonach i z własnym LOGO. Fakturowanie dostosowane do każdej firmy.

Testuj za darmo
Program do fakturowania

Co zawiera program do fakturowania?

Masz do dyspozycji wszystkie rodzaje faktur sprzedaży, przewidziane przez polskie prawo podatkowe. Ponadto elektroniczne faktury ustrukturyzowane z XML.
Fakturowanie sprzedaży we wszystkich walutach obcych, przewidzianych w tabeli NBP. Z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych i podatku VAT.
Sporządzisz faktury w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, norweskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim.
Dzięki funkcji tworzenia projektów i zadań, co miesiąc wygenerujesz specyfikację prac dla każdego z klientów, a w konsekwencji – poprawną fakturę
Dostępne szablony faktur to: elegancki, prosty, gradient, gradient II, old school, elegancki mikro faktura, z opisem produktów, z drukiem przelewu.
Poznaj
więcej funkcji
Fakturowania online

…a dodatkowo brak ograniczeń w liczbie użytkowników i w ilości miejsca w systemie!

16
lat wspomagamy sprzedawców
390 tys.
użytkowników
62 mln
wystawionych faktur
960 mln
towarów na półkach

Fakturowanie elektroniczne ułatwia codzienność przedsiębiorcy

Poznaj dodatkowe funkcje systemu do fakturowania online.

System posiada unikalne rozwiązanie pozwalające na integrację bezpośrednią większości drukarek fiskalnych z funkcją raportowania sprzedaży online.
Oprogramowanie raportuje sprzedaż do Fiskusa za pomocą plików JPK. Integracja z Ministerstwem Finansów pozwala na wygodne raportowanie sprzedaży online do krajowego rejestru faktur przy pomocy plików JPK_FA.
System umożliwia cykliczne fakturowanie. Dzięki integracji z kalendarzem Google, wysyła powiadomienia SMS i e-mail o zbliżających się ważnych zdaniach i terminach.
Wszystkie informacje w CRM. Dzięki niemu w prosty sposób utrzymasz poprawne relacje, zoptymalizujesz kontakty za pomocą SMS, email oraz listów tradycyjnych. Zintegrowany z bazą firm w GUS.
Prosty katalog produktów i usług zastępujący w tej części System Magazynowy. Dzięki wykorzystywaniu katalogu, znacząco przyspieszysz pisanie faktur dokumentujących sprzedaż tego samego asortymentu.
Wystawisz plik faktury elektronicznej zgodny z normą przyjętą w Unii Europejskiej i wdrożoną przez polskie Ministerstwo Finansów.
Elektroniczne faktury wysyłane są przy pomocy Platformy Elektronicznego Fakturowania. Możesz dzięki temu nie tylko wysyłać, ale i odbierać faktury elektroniczne.
Platforma zintegrowana z wszystkimi dostawcami sklepów internetowych. Sprzedaż wszystkimi kanałami rozliczana w jednym miejscu. Zautomatyzowany proces wystawiania faktur i paragonów. Zintegrowany system magazynowy.
Dzięki integracji z zewnętrznym systemem faktoringowym, przedsiębiorca może w prosty sposób przekazać do sfinansowania fakturę z odroczonym terminem płatności.
To pełna automatyzacja procesów sprzedaży oraz obsługa klienta tylko w jednym miejscu. Żeby sprzedawać online nie musisz utrzymywać kosztownego sklepu internetowego.
Faktura automatyczna jest szablonem, na podstawie którego system sam będzie wystawiał faktury VAT. Mechanizm ten najlepiej sprawdza się w przypadku abonamentów, czynszów itp.
System spełnia wymogi dotyczące zabezpieczenia przed utraceniem danych osobowych lub ich wypłynięciem do osób nieuprawnionych.

Najczęstsze pytania:

 • Czym jest program do fakturowania online?

  Program do fakturowania służy do wystawiania faktur bez potrzeby posiadania dodatkowych narzędzi. Oprogramowanie do fakturowania pozwala na wystawienie wszystkich rodzajów faktur, takich jak:

  • faktura VAT lub bez VAT, w zależności czy użytkownik jest podatnikiem VAT czynnym czy zwolnionym,
  • faktura korygująca (pozycje faktury i dane formalne),
  • faktura marża,
  • faktura VAT MOSS.

  E fakturowanie wFirma daje możliwość wystawienia faktury w 9 wersjach językowych, w 8 szablonach, we wszystkich walutach obcych z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych i z własnym logo. W systemie wystawisz także faktury cykliczne oraz ustawisz opcję automatycznego wystawiania faktur.

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy piszemy dla 4 milionów użytkowników

Zajrzyj do Poradnika
Poradnik

Dopiero zaczynasz?
Mamy coś na start dla Ciebie:

Pierwsze kroki w wFirma
Wprowadzenie
Poznaj najważniejsze funkcje wFirmy
Wprowadzenie
Biura rachunkowe

Chcesz samodzielnie wystawiać faktury bez limitów, a księgowość pozostawić biurom rachunkowym?

Zobacz wizytówki ponad 500 biur rachunkowych z całej Polski

Zobacz biura
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Dyrektor Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz