Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w 9 językach, w 8 szablonach i z własnym LOGO. Fakturowanie dostosowane do specyfiki każdej firmy.

Testuj za darmo
Program do fakturowania

Co zawiera program do fakturowania?

Masz do dyspozycji wszystkie rodzaje faktur sprzedaży, przewidziane przez polskie prawo podatkowe. Ponadto system bezpośrednio zintegrowany jest z KSeF.
Fakturowanie sprzedaży we wszystkich walutach obcych, przewidzianych w tabeli NBP. Z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych i podatku VAT.
Sporządzisz faktury w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, norweskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim.
Dzięki funkcji tworzenia projektów i zadań, co miesiąc wygenerujesz specyfikację prac dla każdego z klientów, a w konsekwencji – poprawną fakturę.
Dostępne szablony faktur to: elegancki, prosty, gradient, gradient II, old school, elegancki mikro faktura, z opisem produktów, z drukiem przelewu.
Poznaj
więcej funkcji
Fakturowania online

…a dodatkowo brak ograniczeń w liczbie użytkowników i w ilości wystawianych faktur!

Program do faktur online to:

Poznaj funkcje systemu do fakturowania online.

System posiada unikalne rozwiązanie pozwalające na integrację bezpośrednią większości drukarek fiskalnych z funkcją raportowania sprzedaży online.
Oprogramowanie raportuje sprzedaż do Fiskusa za pomocą plików JPK. Integracja z Ministerstwem Finansów pozwala na wygodne raportowanie sprzedaży online do krajowego rejestru faktur przy pomocy plików JPK_FA.
System umożliwia cykliczne fakturowanie. Dzięki integracji z kalendarzem Google, wysyła powiadomienia SMS i e-mail o zbliżających się ważnych zdaniach i terminach.
Wszystkie informacje w CRM. Dzięki niemu w prosty sposób utrzymasz poprawne relacje, zoptymalizujesz kontakty za pomocą SMS, email oraz listów tradycyjnych. Zintegrowany z bazą firm w GUS.
Prosty katalog produktów i usług zastępujący w tej części System Magazynowy. Dzięki wykorzystywaniu katalogu, znacząco przyspieszysz pisanie faktur dokumentujących sprzedaż tego samego asortymentu.
Wystawisz plik faktury elektronicznej zgodny z normą przyjętą w Unii Europejskiej i wdrożoną przez polskie Ministerstwo Finansów.
Wystawiaj i wysyłaj do KSeF faktury sprzedaży oraz pobieraj masowo faktury kosztowe bez dodatkowych kosztów i limitów.
Platforma zintegrowana z wszystkimi dostawcami sklepów internetowych. Sprzedaż wszystkimi kanałami rozliczana w jednym miejscu. Zautomatyzowany proces wystawiania faktur i paragonów. Zintegrowany system magazynowy.
Dzięki integracji z zewnętrznym systemem faktoringowym, przedsiębiorca może w prosty sposób przekazać do sfinansowania fakturę z odroczonym terminem płatności.
Poprzez naszego partnera - Apilo, masz możliwość prowadzenia sprzedaży wielokanałowej online. Cała sprzedaż zintegrowana jest z księgowością i magazynem.
Faktura automatyczna jest szablonem, na podstawie którego system sam będzie wystawiał faktury VAT. Mechanizm ten najlepiej sprawdza się w przypadku abonamentów, czynszów itp.
System spełnia wymogi dotyczące zabezpieczenia przed utraceniem danych osobowych lub ich wypłynięciem do osób nieuprawnionych.

Poznaj główne funkcje programu do wystawiania faktur

Poznaj główne funkcje programu do wystawiania faktur

Klienci o nas:

Najczęstsze pytania:

 • Czym jest program do fakturowania online?

  Program do fakturowania służy do wystawiania faktur bez potrzeby posiadania dodatkowych narzędzi. Oprogramowanie do fakturowania pozwala na wystawienie wszystkich rodzajów faktur, takich jak:

  • faktura VAT lub bez VAT, w zależności czy użytkownik jest podatnikiem VAT czynnym czy zwolnionym,
  • faktura korygująca (pozycje faktury i dane formalne),
  • faktura marża,
  • faktura VAT OSS.

  E fakturowanie wFirma daje możliwość wystawienia faktury w 9 wersjach językowych, w 8 szablonach, we wszystkich walutach obcych z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych i z własnym logo. W systemie wystawisz także faktury cykliczne oraz ustawisz opcję automatycznego wystawiania faktur.

Przetestuj za darmo program do fakturowania w chmurze

Wraz z rozwojem firmy zwiększają się Twoje oczekiwania.

Wszystkie rodzaje faktur

Nie jeden raz zdarzy Ci się wystawić faktury sprzedając na przykład używany samochód.

Nasz system pomoże wystawić faktury w systemie VAT marża i wiele innych faktur zgodnie z przepisami ustawy.

Wiarygodność klientów

Zanim wystawisz fakturę, mało tego. Zanim przyjmiesz zlecenie. Sprawdź w systemie wiarygodność klienta w bazach dłużników.

Większość firm ma poważne kłopoty finansowe przez nie rzetelnych kontrahentów.

Kredytowanie sprzedaży

Częstą praktyką na rynku jest wystawianie faktur z opóźnionym terminem płatności. Nie polepsza to kondycji Twojej firmy.

System pozwala udzielić kredyt Twojemu klientowi by od razu uregulował płatność. Od marży otrzymasz dodatkową prowizję.

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy piszemy dla 4 milionów użytkowników

Zajrzyj do Poradnika
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska