Pełna księgowość online

Za darmo przez 12 miesięcy!
Wpisz kod KHDARMO przy rejestracji

Wypróbuj za darmo
Pełna księgowość online za darmo

Pełna księgowość online to kompleksowe rozwiązanie, które integruje wiele funkcji w jednym systemie

Zautomatyzowana księgowość

System korzysta z przetworzonych danych przez OCR lub zaimportowanych dokumentów XML z KSeF, a następnie księguje dokumenty w wersji roboczej, dzięki automatom księgowym.

CIT Estoński

System umożliwia rozliczanie spółek, które wybrały jako formę rozliczania CIT Estoński, wliczając ryczałt od zysku dywidendowego, podatek od dywidend oraz podatek od ukrytych zysków.

NGO i organizacje pozarządowe

Dzięki schematom księgowym dla RZiS czy bilansu oraz tworzenia sprawozdań finansowych, w systemie możliwe jest prowadzenie organizacji pozarządowych, pożytku publicznego, NGO i fundacji.

Pełna księgowość online
Rozliczanie różnic kursowych

System samodzielnie rozlicza różnice kursowe związane z płatnościami w walutach obcych, wykorzystując do tego celu aktualną tabelę NBP lub rzeczywisty kurs zastosowany przez bank.

E-sprawozdania

Funkcja JPK_SF umożliwia generowanie e-sprawozdań w postaci pliku XML, który można załączyć do KRS lub KAS. Użytkownik otrzymuje gotowe wzorcowe schematy bilansu i RZiS.

Pojazdy z uwzględnieniem limitów

System automatyczne rozlicza pojazdy, biorąc pod uwagę odliczenie VAT w wysokości 50% lub 100%, a także 20%, 75% lub 100% kosztów uzyskania przychodów.

Zautomatyzuj swoją księgowość!

Pełna Księgowość od wFirma to system:

W ramach jednego systemu integracja z fakturowaniem, kadrami i płacami, integracja z ZUS PUE - narzędzia w pełni zastępujące program Płatnik.
System utrzymywany jest w zgodzie z obowiązującymi przepisami, normami i regulacjami.
System jest rozwijany i tworzony przez księgowych, specjalistów ds. kadr oraz doradców podatkowych, który posiadają bogatą wiedzę zdobytą przez wiele lat doświadczenia.
Nieograniczony dostęp do systemu online, bez limitu danych oraz użytkowników pozwala na optymalizację kosztów i bardziej efektywną pracę.
Co miesiąc wdrażane są pomysły wypracowane we współpracy z klientami. Aktualizacje są bezpłatne i odbywają się w niedzielę w nocy, aby zapewnić płynne funkcjonowanie systemu.
Poznaj
więcej funkcji
pełnej księgowość
Pełna księgowość online

Pełna księgowość online to:

Wygoda i usprawnienie procesu rozliczeń Twojej firmy. Dodatkowo, pełna księgowość online jest bezpieczna i chroni dane użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem.
Załóż darmowe konto

Korzystaj z pełnej księgowości online za darmo przez 12 miesięcy bez zobowiązań

Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem.
Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka