Program kadry i płace online

Zintegrowany system do prowadzenia kadr, wyliczania płac i rozliczania składek ZUS.
Testuj za darmo
Orange green wFirma - kadry i płace

Zalety oprogramowania kadrowo płacowego online:

Zgodnie z prawem sporządzisz umowy o pracę, zlecenie oraz o dzieło. W jednym miejscu wygenerujesz umowę i zarejestrujesz ją w ZUS.
Po prostu – zapomnij co to Płatnik. Zaawansowane i wygodne narzędzie do generowania i wysyłki bezpośrednio z systemu: dokumentacji zgłoszeniowej i deklaracji rozliczeniowych do ZUS.
W prosty sposób wyliczysz godziny pracy i nadgodziny w różnych systemach zatrudniania pracowników. Ponadto ustalisz indywidualne harmonogramy czasu pracy.
Oprogramowanie automatycznie generuje deklaracje miesięczne oraz roczne informacje PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR. Integracja z MF pozwala je podpisać i wysłać bezpośrednio z systemu.
System posiada funkcje usprawniające sporządzanie list płac oraz rachunków od umów zleceń czy umów o dzieło. Wyliczanie wynagrodzenia za absencję chorobową lub urlopy.
Poznaj
więcej funkcji
Kadr i płac
online

Ile kosztuje program do kadr i płac?

Obsługa kadr, płac i ubezpieczeń.

 • Generator umów
 • Rozliczanie cudzoziemców
 • E‑akta osobowe
 • e‑Deklaracje i e‑ZUS
 • Import e‑zwolnień z PUE
 • Ewidencje czasu pracy
 • Listy płac
 • Deklaracje roczne
 • E-archiwum dokumentów
 • Panel pracownika
 • i znacznie więcej…

TO WSZYSTKO ZA

49

netto za 30 dni

15
lat na rynku
390 tys.
użytkowników
3 mln
wysłanych e-deklaracji
62 mln
wystawionych faktur

Kadry i płace online to wygodne rozwiązanie dla firm!

Poznaj dodatkowe funkcje i skorzystaj z ułatwień dotyczących rozliczania pracowników w Twojej firmie.

Zatrudniając nowego pracownika, można pozyskać jego dane osobowe niezbędne do nawiązania stosunku pracy, wysyłając prosto z systemu elektroniczny kwestionariusz osobowy. Dzięki temu dane pracownika są pozyskiwane szybko i bezpiecznie.
W prosty sposób rozlicza się członków rodziny, którzy pomagają w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Niezależnie czy swoją pomoc świadczą bezumownie, czy są zatrudnieni na podstawie umowy.
System umożliwia naliczanie wpłat na PPK, automatycznie wylicza podatek od wpłat pracodawcy. Możliwe jest także generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Dzięki temu rozliczenia PPK są szybkie i łatwe.
W systemie są dostępne dokumenty, które pracownik powinien wypełnić podczas procesu zatrudnienia. Pracodawca może wydrukować je już z danymi pracodawcy i pracownika, co ułatwi ich wypełnianie.
Zarówno przy pracowniku, jak i przedsiębiorcy można dodać członków jego rodziny, co pozwoli na szybkie ich zgłaszanie do ZUS na druku ZCNA. Tak przygotowaną deklarację można wysłać bezpośrednio z systemu.
Prowadząc rozliczenia kadrowe, w łatwy sposób można wygenerować: PIT 11, IFT‑1/IFT‑1R, PIT 4R, PIT 8AR. Wszystkie dane do deklaracji są pobierane automatycznie z systemu, więc utworzenie ich zajmuje tylko chwilę.
System umożliwia samodzielne pobieranie różnego rodzaju zaświadczeń, poświadczeń i innej dokumentacji związanej z zatrudnieniem przez pracowników.
Proces dodania nowozatrudnionego pracownika został uproszczony i jest bardzo intuicyjny.
Z jednego miejsca można wprowadzić pracownika i dodać mu umowę.
W przypadku powołania na członka zarządu, w systemie można dodać umowę dla organu zarządzającego oraz rozliczyć jego wynagrodzenie. System poprawnie wylicza podatek od wynagrodzenia i wykazuje jaką kwotę należy wypłacić.
Łatwo ustalisz staż urlopowy oraz ilość dni urlopu pracowników, dzięki funkcji automatycznego wyliczenia limitu urlopu.
W celu uzyskania zasiłku wypłacanego przez ZUS należy złożyć odpowiednie dokumenty. System umożliwia ich generowanie. W szybki sposób można stworzyć zaświadczenie Z‑3, Z‑3B, Z‑3A, Z‑15A, Z‑15B. Zaświadczenia te można także importować do PUE.
W spółkach kapitałowych, jako część wypracowanego zysku dla akcjonariuszy, wypłaca się dywidendy. System wFirma w prosty sposób pozwala na wyliczenie wypłaconych dywidend dla akcjonariuszy.

Zobacz pełny zakres usługi Kadry i płace

Wszystkie funkcje w jednym miejscu.

Kadry i płace online

Wybierz program do prowadzenia kadr i płac online.
Testuj za darmo przez 30 dni bez zobowiązań.

Rozpocznij
Najczęstsze pytania:
 • Czym są kadry i płace online?

  Kadry i płace online to zintegrowane oprogramowanie do prowadzenia w jednym miejscu spraw związanych z obsługą kadr, wyliczania płac i rozliczania składek ZUS.

  System posiada wszystkie funkcje tradycyjnego programu kadrowo-płacowego wzbogaconego o integrację z e-ZUS i PUE oraz moduł udostępniający dane dla pracowników online - panel E-pracownik.

  Oprogramowanie jest kompleksowym narzędziem do rozliczania pracowników.
Poradnik

Dopiero zaczynasz?
Mamy coś na start dla Ciebie:

Pierwsze kroki w wFirma
Wprowadzenie
Poznaj najważniejsze funkcje wFirmy
Wprowadzenie
Biura rachunkowe

Zatrudniaj samodzielnie pracowników, a prowadzenie kadr i płac pozostaw biurom rachunkowym

Zobacz wizytówki ponad 500 biur rachunkowych z całej Polski

Zobacz biura