Opieka prawna

Nasi eksperci dbają o to, by aktualizacje systemu wyprzedzały wchodzące zmiany w przepisach. Użytkownicy nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z rozwojem i zmianami w serwisie.

Automatyczne aktualizacje systemu

Automatyczne aktualizacje systemu
Wszystkie aktualizacje systemu związane z wprowadzeniem nowych funkcji lub dostosowaniem do zmian w przepisach są dokonywane automatycznie.
Automatyczne aktualizacje systemu

Polityka jakości ISO

Polityka jakości ISO
Dzięki wdrożonej polityce jakości ISO 9001 posiadamy zbiór procedur, obejmujący etap planowania, programowania, testowania, skończywszy na akceptacji i wdrożeniu.

Informacje o planowanej aktualizacji umieszczamy wewnątrz systemu na kilka dni przed wdrożeniem, przekazujemy drogą mailową oraz na forum użytkowników.
Polityka jakości ISO

Polityka bezpieczeństwa

Polityka bezpieczeństwa
Polityka bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem. Dostosowaliśmy zasady działania naszego serwisu do wszystkich wymogów jakie nakłada na system informatyczny ustawa o ochronie danych osobowych.

Wdrożone procedury przy obsłudze serwisu i pracy nad jego rozwojem, niwelują zagrożenia związane z działaniem oprogramowania lub możliwość nieuprawnionego dostępu do zgromadzonych danych.
Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo merytoryczne

Bezpieczeństwo merytoryczne
Nad poprawnym działaniem systemu wFirma pod względem zgodności z obowiązującym prawem czuwa zespół specjalistów składający się z prawników, księgowych, specjalistów prawa pracy oraz doradców podatkowych.
Bezpieczeństwo merytoryczne

Dodatkowe funkcje

Stała opieka techniczna

Nasze serwery obsługiwane są 24 h na dobę przez kadrę wysokiej klasy specjalistów w dziedzinach technologii serwerowych oraz bezpieczeństwa danych.

Codzienne kopie bezpieczeństwa

Dbając o dobro naszych klientów codziennie sporządzamy kopię bezpieczeństwa systemu. Przechowywana jest ona w postaci zaszyfrowanej w innej lokalizacji niż serwer główny.

Co zyskujesz z wFirmą?

Wygodę pracy

Wszystkie dane firmowe masz w jednym miejscu, dostępne 24/7. Rozbudowane narzędzia w systemie ułatwią prowadzenie firmy.

Mobilność

Twoja firma tam, gdzie Ty. Możesz pracować na dowolnym urządzeniu posiadającym internet i w każdym miejscu.

Zgodność

Zapewniamy bezpieczeństwo informacji. System jest dostosowany do aktualnych przepisów prawa oraz spełnia wymogi RODO.

Aktualizacje

Rozwijamy serwis poprzez regularne i bezpłatne aktualizacje. Dodajemy nowe funkcje przydatne przy prowadzeniu biznesu.

Wsparcie

Korzystaj z panelu pomocy i forum użytkowników. Masz dostęp do wsparcia ekspertów księgowych, podatkowych i prawnych.

Finansowanie firmy

Platforma pozwala na stałe finansowanie sprzedaży na podstawie wystawionych faktur oraz wspieranie płatności własnych klientów.

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy piszemy dla 4 milionów użytkowników miesięcznie

Zajrzyj do Poradnika
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn