Hero

Program magazynowy

Za Darmo przez 12 miesięcy!
Wpisz kod MAGAZYNZADARMO przy rejestracji
Wypróbuj za darmo Bez żadnych zobowiązań

Zarządzaj sprzedażą z jednego miejsca

Program magazynowy to wiele możliwości

Monitorowanie i kontrola stanów magazynowych

Program magazyn służy do monitorowania i kontrolowania stanów magazynowych. Umożliwiają to opcje wydania i przyjęcia towaru na podstawie różnych dokumentów oraz dodawanie nowych produktów.

Optymalizacja przepływów produktów

Limity stanów magazynowych wpływają znacznie na efektywne prowadzenie całej gospodarki magazynowej. Zmniejszają koszt składowania, maksymalizują rotację towarową.

Obsługa wielu magazynów równolegle

Zarządzanie wieloma magazynami z poziomu jednego konta. Definiowanie własnych ustawień danego magazynu dla magazynu głównego oraz pomocniczych. Łatwe dokonywanie przesunięć miedzy magazynowych.

Monitorowanie i kontrola stanów magazynowych
Rezerwacje i zamówienia towarów

Obsługa zamówień klientów hurtowych i detalicznych na podstawie tworzonych rezerwacji, nawet w przypadku braku towaru na magazynie.

Zarządzanie produkcją i kompletacja

Całkowite zarządzanie procesem produkcyjnym począwszy od wprowadzenia materiału na stan magazynu, poprzez kompletację z produktów posiadanych na stanie i wydanie skompletowanego towaru.

Magazyn tworzony przez praktyków

Na podstawie tysięcy zgłoszeń wdrażamy stale nowe funkcje oprogramowania. Zależy nam by nasze rozwiązania wpierały sprzedaż naszych klientów.

Co umożliwia magazyn online

Oprogramowanie pozwala zarządzać sprzedażą wielokanałową na urządzeniach mobilnych z każdego miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.
Zarządzanie towarami z określoną datą trwałości, poprzez bieżącą kontrolę terminów przydatności. Automatyczne przypomnienia o zbliżającej się dacie ważności na podstawie ustawionej częstotliwości.
Moduł pozwala korzystać z dropshippingu w sprzedaży. Na podstawie rezerwacji towarów przez klientów proste generowanie zamówień u dostawców.
Integracje z największymi platformami e-commerce oraz z Allegro znacznie ułatwią prowadzenie sprzedaży przez internet. Nie musisz posiadać sklepu internetowego.
Magazyn umożliwia generowanie dokumentów PZ, RW, PW, MM i WZ, wystawianie rezerwacji dla klientów oraz zamówień do dostawców. Generowane dokumenty w obrocie magazynowym wysyłane są elektronicznie.
Poznaj
więcej funkcji
magazynu
Funkcja

Zarządzanie gospodarką magazynową

System przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości. Jest to program łączący obsługę magazynu, zarządzanie całością procesu zamówień i sprzedaży.
Załóż darmowe konto

Funkcje magazynu które musisz poznać

wFirma - wsparcie sprzedaży online
Poprawny remanent okresowy i roczny

W programie można w prosty sposób wygenerować remanent w formacie .PDF lub XLSX zawierający stany magazynowe produktów na ostatni dzień wybranego okresu lub roku. Ceny zakupu produktów przy uwzględnieniu mechanizmu rozliczania sprzedaży FiFo lub FeFo.

Grupy cenowe

Grupy cenowe mają zastosowanie przy definiowaniu cenników produktów. Domyślnie zdefiniowana jest grupa detaliczna. Nie ma jednak ograniczeń w dodawaniu indywidualnych grup cenowych.

Daty ważności w magazynie

Funkcja daty ważności w rozbudowanym magazynie pozwala na kontrolowanie dla danych produktów lub kompletów dat ich przydatności. Wydanie z magazynu następuje metodą FEFO co oznacza, że produkt, który pierwszy traci ważność jest wydawany z magazynu.

Drukowanie cennika i zestawienia stanów magazynowych

System umożliwia drukowanie cennika artykułów znajdujących się w magazynie oraz zestawienia stanów magazynowych. Funkcja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników korzystających z modułu magazynowego.

Jednostki miar w katalogu produktów

W systemie zgodne z unijnymi standardami zostały wprowadzone jednostki miar. Wprowadzenie tej funkcjonalności spowodowane jest między innymi wprowadzeniem faktur ustrukturyzowanych, które muszą być zgodne z góry nałożonym schematem.

Jednolity Plik Kontrolny dla magazynu - JPK MAG

Przedsiębiorcy prowadzący ewidencję gospodarki magazynowej w sposób elektroniczny zobowiązani są do generowania pliku JPK MAG oraz na żądanie przesyłanie go do MF. System umożliwia generowanie i wysyłkę pliku JPK MAG.

Automatyczna aktualizacja ceny zakupu

W module rozbudowanego magazynu istnieje możliwość automatycznego zaktualizowania katalogowej ceny zakupu, na podstawie której obliczana jest cena sprzedaży w grupach cenowych. Funkcja ta dostępna jest pod nazwą "Automatyczna aktualizacja ceny zakupu".

Scalanie i powielanie produktów

W systemie można scalić lub powielić produkty wprowadzone na stan magazynowy. Dzięki temu można uporządkować listę produktów lub stworzyć nowe w oparciu o produkty już istniejące.

Gabaryty produktów

Gabaryty umożliwiają dodanie wymiarów sprzedawanych towarów w programie. Dzięki tej funkcji można szybko uzyskać podstawowe informacje na temat produktu. Funkcja ta jest dostępna zarówno dla pakietów bez magazynu jak i z aktywnym modułem magazynu.

Więcej funkcji programu magazynowego

Program posiada wiele tutaj nie wymienionych funkcji

Obsługa grup cenowych i rabatów

Obsługa ciągłej sprzedaży

Elektroniczne dokumenty

Znormalizowane jednostki miar Pep Pol

Przesunięcia towarów

Kody EAN i drukarki kodów kreskowych

Integracja z czytnikami kodów

Monitorowanie zysku sprzedaży

Łatwe przypisywanie kodów GTU

Rezerwacje produktów

Zamówienia u stałych dostawców

Historia cen zamówień towarów

Kompletacja i dekompletacja

Analizy magazynowe

Synchronizacja cen z Allegro

Partie magazynowe

Zarządzanie bonusami i rabatami

FeFo - pierwsze traci ważność

Drukowanie cenników

Zmiana statusu VAT przedsiębiorcy

Zmiana stawek VAT usługa + towar

Poznaj opinie użytkowników programu magazynowego

Najczęstsze pytania dotyczące programu magazynowego:

  • Jak wystawić dokumenty magazynowe w systemie wFirma.pl, w szczególności PZ i WZ? Czy dostępny jest dokument MM przesunięcia międzymagazynowego?

    Program magazynowy umożliwia wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów magazynowych w tym generowanie PZ, RW, PW, MM i WZ, wystawianie rezerwacji dla klientów oraz zamówień do dostawców. Wszystkie dokumenty można wygodnie wysłać pocztą elektroniczną do odbiorców jak i dostawców.
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn