Księgowość dla każdego

Za Darmo przez 12 miesięcy!
Wpisz kod KSIEGOWOSCZADARMO przy rejestracji

Wypróbuj za darmo
Księgowość dla każdego

Prosta księgowość dla każdego przedsiębiorcy!

Księgowość - proste rozliczanie podatków

W systemie łatwo zaksięgujesz Twoją firmę opodatkowaną każdym rodzajem podatku: dochodowym, degresywnym, liniowym czy też ryczałtem. Ponadto schematy księgowe rozliczą podatek VAT naliczony i należny.

Fakturowanie i CRM - wygodne zarządzanie sprzedażą

Dzięki systemowi do zarządzania sprzedażą wygodnie wystawisz każdego rodzaju faktury, a integracje z białą listą i bazami dłużników uchronią Cię przed konsekwencjami finansowymi i karno‑skarbowymi.

e-Deklaracje, ZUS i JPK - łatwa wysyłka sprawozdań

Klikasz i wysyłasz – takie podejście przyświecało nam przy tworzeniu systemu. Gdy nie posiadasz podpisu elektronicznego, podpisywanie deklaracji i ich wysyłkę możesz zlecić pracownikom serwisu.

Prosta księgowość dla każdego przedsiębiorcy!
Analizy i raporty - stały dostęp do informacji

Stały dostęp do informacji to klucz do sukcesu w dzisiejszym świecie. Prowadzenie nowoczesnej firmy to wiedza, czy dany produkt przynosi zysk, czy stratę, a także czy klient jest wiarygodny, czy nie.

Monitoring terminów - powiadomienia SMS

System posiada zautomatyzowany terminarz, który przypomina o ważnych terminach takimi kanałami, jak: sms, poczta elektroniczna lub powiadomienia systemowe.

Stałe wsparcie przez Asystenta Księgowego

Każdy przedsiębiorca z pewnością co jakiś czas napotyka problem związany z interpretacją przepisów podatkowych lub sposobem księgowania wydatków. Nasi eksperci służą w tym zakresie pomocą.

Księgowość dosłownie dla każdego!

Poznaj zalety usługi Księgowość dla każdego!

Na fakturze sprzedaży możliwe jest dodanie własnego loga oraz stopki. Dla bardziej zaawansowanych mamy kreator własnych szablonów dokumentów.
Gdziekolwiek jesteś możesz wejść na konto swojej firmy i zarządzać sprzedażą, pilnować płatności za faktury, jak również dokonywać rozliczeń podatkowych.
Znacznie przyspiesza wystawianie faktur. Wpisując NIP klienta system zaciąga z bazy GUS aktualne dane kontrahenta.
System pozwala na eksport i import danych z innych programów.
Monitoring płatności wzbogacony jest o narzędzia do windykacji. Automatycznie generowane wezwania do zapłaty oraz przypomnienia wysyłane są e-mailem oraz SMS.
Poznaj
więcej funkcji
księgowych

Fakturowanie i CRM

Fakturowanie i CRM
Połączone funkcje tworzą doskonałe rozwiązanie do zarządzania sprzedażą. W łatwy sposób wystawisz każdego rodzaju fakturę, w 8 językach, z logo Twojej firmy, we wszystkich walutach obcych i w 9 szablonach.
Fakturowanie i CRM

Automatyczne księgowanie faktur ‑ OCR

Automatyczne księgowanie faktur ‑ OCR
Robiąc zdjęcie faktury telefonem oraz załączając plik otrzymanej faktury księgujesz wydatek. Wystawiane faktury są od razu zaksięgowane w systemie.
Automatyczne księgowanie faktur ‑ OCR

Proste rozliczanie podatków

Proste rozliczanie podatków
W prosty sposób, w jednym miejscu wyliczysz zobowiązania podatkowe i składki. Wygenerujesz deklaracje i raporty oraz wyślesz je w formie elektronicznej do urzędów skarbowych i ZUS.
Proste rozliczanie podatków

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej od księgowości

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej od księgowości
Ulga na złe długi w podatku dochodowym

Monitoring płatności za faktury kosztowe oraz zmniejszanie lub zwiększanie podstawy opodatkowania w związku z nieterminowym regulowaniem zobowiązań stanowi dla podatników nie lada wyzwanie. System rozlicza ulgę na złe długi automatycznie!

Pełne rozliczenie przedsiębiorcy z ZUS

System pozwala łatwo przejść z ulgi na start do pełnego wymiaru składek ubezpieczeniowych. Generuje deklaracje rozliczeniowe ZUS DRA / RCA / RZA / RSA. Wylicza chorobowe za przedsiębiorców i jego pracowników.

JPK - generowanie i wysyłka z systemu

Oprogramowanie pozwala wygenerować i dostarczyć bezpośrednio do Ministerstwa Finansów JPK_V7, jak i każdy inny rodzaj JPK. Umożliwia opatrzyć je kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisać przychodem lub poprzez ePUAP.

Samofakturowanie - księgowanie faktury otrzymanej od nabywcy

System bezproblemowo pozwala księgować w przychodach fakturę otrzymaną od nabywcy, z którym podpisaliśmy umowę o samofakturowanie. Pomimo tego, że sprzedawca nie jest wystawcą faktury, ma obowiązek wykazać ją jako przychód.

Różne metody rozliczania kosztów w KPiR

Przedsiębiorcy prowadzący KPiR mogą ujmować koszty w oparciu o jedną z dwóch metod - uproszczoną (kasową) lub memoriałową. System posiada obie metody rozliczania kosztów i został wyposażony w specjalną opcję RMK ułatwiającą rozliczenia kosztów pośrednich.

Odczytywanie faktur z telefonu

Program pozwala na księgowanie faktur na podstawie zdjęć z telefonu. Zdjęcia udostępniane są na dyski w chmurze, które zostają zsynchronizowane z systemem księgowości online. Dowiedz się, w jaki sposób przebiega odczytywanie faktur z telefonu!

GTU, czyli wykaz towarów i usług oznaczanych w JPK V7

Po ustaleniu wybranego kodu GTU, w ustawieniach można skorzystać z rozwiązania i przypisać na stałe kod GTU do wybranego produktu w magazynie. Dzięki temu, przy wystawianiu faktury VAT, będzie on dodawany automatycznie w JPK_V7.

Zagraniczne rejestry VAT dla firm zarejestrowanych do VAT w innym kraju UE

Prowadząc księgowość online przedsiębiorca ma możliwość dokumentować sprzedaż wysyłkową, wystawiając faktury z zagraniczną stawką VAT. Może księgować je w zagranicznych rejestrach VAT oraz rozliczać podatek VAT w danym kraju UE (innym niż Polska).

Ryczałt jako forma opodatkowania działalności

W systemie księgowości dla każdego ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest jedną z dostępnych form opodatkowania, jaką może wybrać przedsiębiorca w celu rozliczenia się z urzędem skarbowym na gruncie podatku dochodowego.

Poznaj pozostałe funkcje

Komunikacja z księgowymi online
Elektroniczne przelewy z systemu
Bezpłatne aktualizacje systemu
Integracja z PUE ZUS
Integracja z GUS i Fiskusem
Rozliczenie różnic kursowych
Rozbudowany system uprawnień
Elektroniczne archiwum dokumentów
Zarządzanie projektami i zadaniami
Rozliczenie WNT i WDT w UE
Integracja z białą listą VAT
Integracje e-commerce
Ewidencja środków trwałych
Ewidencja przebiegu pojazdów
Automatyczne rozliczanie płatności

Opinie korzystających z usługi Księgowość dla każdego

Najczęstsze pytania:

  • Czy dam sobie radę?

    Tak, nasza pomoc nie ogranicza się tylko do technicznych odpowiedzi związanych z funkcjonowaniem systemu. Pomagamy na co dzień setkom klientów odpowiadając na pytania z zakresu księgowości, prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ZUS.
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Dyrektor Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz