Pełna księgowość online

Korzystaj z automatyzacji opartej na OCR i zaprogramowanych schematach księgowych w ramach jednego systemu.

Testuj za darmo
Pełna księgowość online

Pełna księgowość online to:

Oprogramowanie oparte jest na pełnej integracji OCR i zaprogramowanych schematach księgowych, które automatyzują i znacząco przyspieszają pracę, równolegle eliminując możliwości pomyłek kwotowych.
System automatycznie dokonuje ujęcia kosztu rozdzielając go na poszczególne okresy rozliczeniowe.
W ramach systemu wygenerujesz JPK_SF, czyli e-sprawozdanie w postaci pliku xml przygotowanego do załączenia w KRS lub KAS.
Dzięki automatycznym funkcjom umożliwia rozliczanie spółek, które wybrały jako formę rozliczania podatku tzw. CIT Estoński.
Dzięki integracji z tabelą kursów walut NBP, system wylicza na koniec miesiąca różnice kursowe po stronie przychodów jak i wydatków.
Poznaj
więcej funkcji
Pełnej księgowości online

…a dodatkowo brak ograniczeń w liczbie użytkowników i w ilości skanowanych faktur!

Pełna księgowość online to wiele funkcji w jednym systemie

Algorytm księguje operacje wykorzystując przetworzone dane przez OCR lub zaimportowane dokumenty XML z KSeF. Automaty księgowe oparte na zaprogramowanych schematach księgowych, które poprawnie klasyfikują koszty.
System importuje dane z rejestrów przedsiębiorców wspomagając procesy księgowania jak i wystawiania faktur. Aktualizuje na bieżąco dane kontrahentów by były zawsze zgodne z rzeczywistością.
Program łatwo rozlicza transakcje międzynarodowe, w tym: WNT, WDT, WŚU, import usług, VAT-OSS. Ponadto od płatności w walutach obcych sam rozlicza różnice kursowe według tabeli NBP lub kursu faktycznie zastosowanego przez bank.
Umożliwia rozliczanie spółek, które wybrały jako formę rozliczania podatku tzw. CIT Estoński. Wylicza, ryczałt od zysku przeznaczonego na wypłatę dywidend, podatek od dywidend, podatek od ukrytych zysków.
JPK_SF, czyli generowanie e-sprawozdań w postaci pliku xml przygotowanego do załączenia w KRS lub KAS. Funkcja jest wbudowana w system bez konieczności kupowania kolejnych nakładek. Zyskujesz gotowe wzorcowe schematy bilansu i RZiS.
Umożliwia ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz WNiP. Jednym wpisem można dodać fakturę do wszystkich rejestrów księgowych, w tym do ewidencji środków trwałych. Program sam wyliczy i zaksięguje odpisy amortyzacyjne.
Wygodne generowanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych ZUS oraz plików JPK. To wszystko dzięki bezpośredniej dwustronnej integracji z ZUS i urzędami skarbowymi.
Oprogramowanie raportuje sprzedaż do Fiskusa za pomocą plików JPK. Integracja z Ministerstwem Finansów pozwala na wygodne raportowanie sprzedaży online do krajowego rejestru faktur przy pomocy plików JPK_FA.
Automatyczne rozlicza pojazdy - z odliczeniem 50 lub 100% VAT oraz 20, 75 lub 100% KUP. Uwzględnia ustawowe limity dla wszystkich form pojazdów, w tym: leasingi, środki trwałe, samochody elektryczne, samochody prywatne oraz samochody użyczone.
Integracja z drukarkami fiskalnymi pozwala na wystawianie paragonów bezpośrednio z magazynu i powoduje automatyczną aktualizację stanu produktów. Sprzedaż jest księgowana jednym wpisem na koniec każdego miesiąca.
Podczas księgowania automatycznie tworzone jest elektroniczne archiwum dokumentów. Po zakończeniu roku dokumentacja przechowywana jest przez pełnych 5 lat.
Wystawisz plik faktury elektronicznej zgodny z normą przyjętą w Unii Europejskiej i wdrożoną przez polskie Ministerstwo Finansów. System od stycznia 2023 zintegrowany z rządową platformą KSeF.

Poznaj wszystkie moduły i ich funkcje w ramach systemu wFirma

Poznaj wszystkie moduły i ich funkcje w ramach systemu wFirma

Najczęstsze pytania:

  • Czy rozliczę spółkę z formą rozliczania podatku CIT Estoński?

    Tak, system FK posiada CIT Estoński, pozwalający przedsiębiorcy na optymalizację podatków. Dzięki automatycznym schematom z łatwością wyliczysz: podatek od ukrytych zysków, podatek od dywidend na zasadach CIT estońskiego, ryczałt od zysku przeznaczonego na wypłatę dywidend lub pokrycia straty.

Poradnik Przedsiębiorcy to my! Poradnik Przedsiębiorcy to my!

Poradnik przedsiębiorcy tworzą eksperci wFirma.pl

Eksperci Poradnika Przedsiębiorcy publikują dla 4 milionów użytkowników miesięcznie na największych portalach branżowych.

Zajrzyj do Poradnika
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Dyrektor Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz