Proces rekrutacji i zarządzanie kadrami w jednym miejscu

Dodawaj ogłoszenia o pracę i zatrudniaj pracowników. Do dyspozycji masz wygodne narzędzia do zarządzania aplikacjami kandydatów oraz kompleksowy moduł kadrowo-płacowy.
Testuj za darmo przez 30 dni!

Wypróbuj
Proces rekrutacji i zarządzanie kadrami w jednym miejscu

Zarządzanie procesem rekrutacji

Generowanie ofert pracy

Generowanie ofert pracy
Kreator ogłoszeń o pracę pozwoli na proste i szybkie dodawanie ofert z uwzględnieniem niezbędnych danych takich, jak: branża, stanowisko, forma zatrudnienia, widełki wynagrodzenia, lokalizacja, opis stanowiska oraz wymagania. Dodatkowo możesz oznaczyć inne parametry: praca zdalna, status studenta czy orzeczenie o niepełnosprawności.
Generowanie ofert pracy

Publikowanie ofert

Publikowanie ofert
Utworzone ogłoszenia o pracę możesz zapisać lub od razu opublikować. W panelu określisz czas ich widoczności dla kandydatów. Opublikowane oferty możesz wycofać, powielić lub usunąć. Ogłoszenia publikowane są na ogólnopolskim portalu Poradnik Pracownika, który miesięcznie odwiedza około 1 mln unikalnych użytkowników.
Publikowanie ofert

Przeglądanie CV

Przeglądanie CV
W panelu znajdziesz funkcje do zarządzania aplikacjami kandydatów. Możesz je przeglądać i dodać notatkę, która widoczna będzie dla innych użytkowników systemu. CV można także zaakceptować, odrzucić, pobrać i wydrukować z systemu.
Przeglądanie CV

Jak dodawać ogłoszenia?

1. Zarejestruj konto na wFirma wybierając pakiet Kadry i płace.

2. Dokonaj weryfikacji utworzonego konta.

3. Po weryfikacji otrzymasz dostęp do zakładki Rekrutacja.

4. W zakładce Rekrutacja -> Ogłoszenia możesz dodać ofertę pracy.

Pełna obsługa kadrowo-płacowa

Pełna obsługa kadrowo-płacowa
Zatrudnianie pracowników
Korzystając z generatora przygotujesz umowy o pracę, zlecenie oraz o dzieło. Dane osobowe niezbędne do utworzenia dokumentu można uzyskać poprzez elektroniczny kwestionariusz osobowy.

Ewidencja czau pracy online
W prosty sposób wyliczysz godziny pracy i nadgodziny
w różnych systemach zatrudniania. Dzięki funkcji automatycznego wyliczenia limitu urlopu, ustalisz staż urlopowy i ilość dni urlopowych.

Listy płac
W systemie można sporządzać listy płac oraz rachunków od umów zleceń i dzieło. Wyliczysz także wynagrodzenia za absencję chorobową lub urlopy.

Rozliczenia ZUS
Dzięki pełnej integracji z e-ZUS możesz generować i wysyłać z systemu deklaracje zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe do ZUS.

Rozliczenia podatkowe pracowników
Program automatycznie wygeneruje deklaracje miesięczne oraz roczne informacje PIT‑11, PIT‑4R, PIT‑8AR. Dzięki integracji z MF można je podpisać i wysłać bezpośrednio z systemu.
Pełna obsługa kadrowo-płacowa

Dodatkowo zyskujesz

Darmowe i nielimitowane ogłoszenia

W ramach pakietu Kadry i płace do końca 2021 roku możesz bezpłatnie dodawać nielimitowaną ilość ogłoszeń.

Prowadzenie PPK

Generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Naliczanie wpłat na PPK, automatyczne wyliczanie podatku od wpłat pracodawcy.

Panel pracownika

Dostęp online dla pracownika do ewidencji czasu pracy, wniosków urlopowych, z możliwością samodzielnego generowania potrzebnych dokumentów kadrowych.

Elektroniczne akta i archiwum

Możliwość prowadzenia e-akt osobowych i archiwum dokumentów, w pełni zgodnych z wymogami określonymi przez ustawę.

Najczęstsze pytania:

  • Jak dodać ogłoszenia o pracę?

    Aby móc dodawać ogłoszenia o pracę należy utworzyć konto w systemie wFirma i wybrać pakiet Kadry i płace. Następnie należy zweryfikować konto. Po weryfikacji konta, zakładka Rekrutacja będzie widoczna dla użytkownika. Wówczas można dodać nowe ogłoszenia o pracę. Przygotowane oferty można zapisać lub od razu opublikować. Opublikowane już oferty można wycofać, powielić lub usunąć.
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Dyrektor Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz