Proces rekrutacji i zarządzanie kadrami w jednym miejscu

Dodawaj ogłoszenia o pracę i zatrudniaj pracowników. Do dyspozycji masz wygodne narzędzia do zarządzania aplikacjami kandydatów oraz kompleksowy moduł kadrowo-płacowy.
Testuj za darmo przez 30 dni!

Wypróbuj
Proces rekrutacji i zarządzanie kadrami w jednym miejscu

Zarządzanie procesem rekrutacji

Generowanie ofert pracy

Generowanie ofert pracy
Kreator ogłoszeń o pracę pozwoli na proste i szybkie dodawanie ofert z uwzględnieniem niezbędnych danych takich, jak: branża, stanowisko, forma zatrudnienia, widełki wynagrodzenia, lokalizacja, opis stanowiska oraz wymagania. Dodatkowo możesz oznaczyć inne parametry: praca zdalna, status studenta czy orzeczenie o niepełnosprawności.
Generowanie ofert pracy

Publikowanie ofert

Publikowanie ofert
Utworzone ogłoszenia o pracę możesz zapisać lub od razu opublikować. W panelu określisz czas ich widoczności dla kandydatów. Opublikowane oferty możesz wycofać, powielić lub usunąć. Ogłoszenia publikowane są na ogólnopolskim portalu Poradnik Pracownika, który miesięcznie odwiedza około 1 mln unikalnych użytkowników.
Publikowanie ofert

Przeglądanie CV

Przeglądanie CV
W panelu znajdziesz funkcje do zarządzania aplikacjami kandydatów. Możesz je przeglądać i dodać notatkę, która widoczna będzie dla innych użytkowników systemu. CV można także zaakceptować, odrzucić, pobrać i wydrukować z systemu.
Przeglądanie CV

Jak dodawać ogłoszenia?

1. Zarejestruj konto na wFirma wybierając pakiet Kadry i płace.

2. Dokonaj weryfikacji utworzonego konta.

3. Po weryfikacji otrzymasz dostęp do zakładki Rekrutacja.

4. W zakładce Rekrutacja -> Ogłoszenia możesz dodać ofertę pracy.

Pełna obsługa kadrowo-płacowa

Pełna obsługa kadrowo-płacowa
Zatrudnianie pracowników
Korzystając z generatora przygotujesz umowy o pracę, zlecenie oraz o dzieło. Dane osobowe niezbędne do utworzenia dokumentu można uzyskać poprzez elektroniczny kwestionariusz osobowy.

Ewidencja czau pracy online
W prosty sposób wyliczysz godziny pracy i nadgodziny
w różnych systemach zatrudniania. Dzięki funkcji automatycznego wyliczenia limitu urlopu, ustalisz staż urlopowy i ilość dni urlopowych.

Listy płac
W systemie można sporządzać listy płac oraz rachunków od umów zleceń i dzieło. Wyliczysz także wynagrodzenia za absencję chorobową lub urlopy.

Rozliczenia ZUS
Dzięki pełnej integracji z e-ZUS możesz generować i wysyłać z systemu deklaracje zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe do ZUS.

Rozliczenia podatkowe pracowników
Program automatycznie wygeneruje deklaracje miesięczne oraz roczne informacje PIT‑11, PIT‑4R, PIT‑8AR. Dzięki integracji z MF można je podpisać i wysłać bezpośrednio z systemu.
Pełna obsługa kadrowo-płacowa

Dodatkowo zyskujesz

Darmowe i nielimitowane ogłoszenia

W ramach pakietu Kadry i płace do końca 2021 roku możesz bezpłatnie dodawać nielimitowaną ilość ogłoszeń.

Prowadzenie PPK

Generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Naliczanie wpłat na PPK, automatyczne wyliczanie podatku od wpłat pracodawcy.

Panel pracownika

Dostęp online dla pracownika do ewidencji czasu pracy, wniosków urlopowych, z możliwością samodzielnego generowania potrzebnych dokumentów kadrowych.

Elektroniczne akta i archiwum

Możliwość prowadzenia e-akt osobowych i archiwum dokumentów, w pełni zgodnych z wymogami określonymi przez ustawę.

Najczęstsze pytania:

  • Jak dodać ogłoszenia o pracę?

    Aby móc dodawać ogłoszenia o pracę należy utworzyć konto w systemie wFirma i wybrać pakiet Kadry i płace. Następnie należy zweryfikować konto. Po weryfikacji konta, zakładka Rekrutacja będzie widoczna dla użytkownika. Wówczas można dodać nowe ogłoszenia o pracę. Przygotowane oferty można zapisać lub od razu opublikować. Opublikowane już oferty można wycofać, powielić lub usunąć.
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska