wFirma nagrodzona godłem Teraz Polska!

Z wielką radością pragniemy podzielić się informacją o zwycięstwie w XXXIV edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii Produkt Informatyczny za oprogramowanie księgowo-kadrowe wFirma. Tym samym dołączyliśmy do grona najlepszych polskich produktów pod kątem jakościowym i technologicznym.

Droga po godło

Decyzję o udziale w konkursie podjęliśmy, by utwierdzić naszą pozycję lidera na rynku webowego oprogramowania w Polsce. Godło Teraz Polska, powstałe już w 1992 roku, od wielu lat wyznacza standard najlepszych polskich produktów. Nie zastanawialiśmy się więc długo nad wzięciem udziału właśnie w tym konkursie.

Przy ocenie każdej ze zgłaszających się firm brane są pod uwagę szczegółowe dane na temat produktu, m.in.

  • cechy funkcjonalne;
  • dokumenty potwierdzające jego jakość (np. atesty, znaki jakości);
  • dokumentacja techniczna;
  • udostępnianie szkoleń i wdrożeń produktowych;
  • porównanie z produktami konkurencyjnymi;
  • dbałość o aktualizowanie produktu o nowe wersje;
  • informacje nt. stosowania systemu zapewnienia jakości;
  • opinie konsumenckie;
  • poprzednie nagrody i osiągnięcia;
  • stosunek ceny do jakości.

To tylko część informacji, które mają znaczenie podczas analizy zgłaszanego produktu. Jako nagrodzeni możemy jednak śmiało powiedzieć, że system wFirma spełnia warunki, jakie postawili organizatorzy. 

Teraz Polska w liczbach

Ponad 35% ze wszystkich tegorocznych, zgłaszających się do konkursu przedsiębiorstw uzyskało wynik 900 lub więcej punktów na 1000 możliwych podczas oceny jakości (do tego grona zalicza się również wFirma). Warto również wspomnieć, że przy przeprowadzaniu analiz brało udział blisko 20 Instytutów Badawczych i Uczelni.

Oprogramowanie wFirma jak można dowiedzieć się ze strony Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, znalazło się w ścisłym gronie 46 nominowanych, w tym 30 produktów, 12 usług i 4 innowacji.

W kolejnym etapie wyłoniono 22 laureatów. Uzyskali oni prawo do oznaczania swoich produktów i usług zaszczytnym godłem Teraz Polska, które według badań wykonanych na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości produktów i zachęca do ich zakupu (jak wskazało 83% ankietowanych). W tym gronie również nie mogło nas zabraknąć.

Pełną listę Laureatów 34. edycji Konkursu „Teraz Polska” można znaleźć tutaj: https://terazpolska.pl/pl/a/Znamy-laureatow-34-edycji-Konkursu-Teraz-Polska 

Uroczyste wręczenie nagród

Jako zwieńczenie konkursu, w Warszawie zostały zorganizowane dwa uroczyste wydarzenia, celem wręczenia nagród i uczczenia zwycięzców, gdzie firmę Web INnovative Software z oprogramowaniem wFirma reprezentowały: dyrektor ds. rozwoju Beata Kostrzycka i dyrektor ds. administracyjnych Ewa Szpytko-Waszczyszyn.

W południe, w Pałacu Belweder odbyło się wręczenie dyplomów gratulacyjnych Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w ramach podziękowania za innowacyjne rozwiązania i umacnianie polskiej marki.

Dyplom gratulacyjny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Wręczenie dyplomów gratulacyjnych w Pałacu Belweder

Fot. KAKA.media

Wieczorem natomiast, w Filharmonii Narodowej, miała miejsce uroczysta gala, w trakcie której wręczono statuetki laureatom uhonorowanym godłem Teraz Polska. Poczas niej na temat laureatów bardzo trafnie wypowiedział się Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły Godła „Teraz Polska”:

”Żyjemy w czasach szybkiego tempa zmian technologicznych i niespotykanych dotąd możliwości, jakie one stwarzają. Jednak dzisiejsi laureaci Godła „Teraz Polska” pokazują, że siła ludzkiej współpracy i kluczowa rola liderów zawsze będą miały fundamentalny wpływ na rozwój i zmiany. Sama technologia nie napędza postępu, robią to ludzie”.

Wydarzenie zakończył bankiet w licznym gronie polskich przedsiębiorców. Był to czas na rozmowy kuluarowe, podczas którego udało się spotkać naszego klienta, właściciela firmy z Krakowa, użytkownika wFirmy już od 10 lat.

Gala „Teraz Polska”

Fot. KAKA.media

Dzięki Wam

Nie uzyskalibyśmy tak ważnego i prestiżowego wyróżnienia, gdyby nie współpraca, szacunek, otwartość i zaufanie nie tylko wszystkich pracowników i partnerów, ale również naszych użytkowników i odbiorców.

To dzięki Wam takie osiągnięcia są możliwe i możemy dalej podążać drogą rozwoju i innowacyjnych rozwiązań.

Dziękujemy :)

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka