konferencja dla biur rachunkowych

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, z którymi zmagają się biura rachunkowe, odbyła się Konferencja Biznes na Księgowym Koncie, na której nie mogło zabraknąć wFirmy dla Biur Rachunkowych. O czym była mowa? O tym w poniższym artykule!

więcej

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych “Księgowość to nie wszystko” w Sopocie dzięki ekspertom z zakresu księgowości dostarczył garści wiedzy na temat usprawnienia pracy biura rachunkowego i zwiększenia jego efektywności. W jaki sposób? Przeczytaj!

więcej

Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów, czyli Konferencja Biur Rachunkowych

Jakie szanse i wyzwania dla biur rachunkowych stawiają nieustanne zmiany w przepisach? Jak się na nie przygotować? O tym wszystkim dowiemy się podczas tegorocznej konferencji Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów.

więcej

II Ogólnopolskie Forum Biur Rachunkowych z udziałem wFirma dla Biur Rachunkowych - 27.09.2023 r.

27 października 2023 roku wzięliśmy udział w konferencji, która była przeznaczona dla biur rachunkowych oraz księgowych. Zachęcamy do przeczytania artykułu i obejrzenia materiału z wystąpienia naszej ekspertki!

więcej

wFirma dla Biur Rachunkowych na konferencji KONEL - 12.10.2023 r.

Już 12 października 2023 r. wFirma dla Biur Rachunkowych weźmie udział w wydarzeniu KONEL, czyli IV Ogólnopolskiej Konferencji Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców. Dowiedz się więcej i skorzystaj z biletu ulgowego dla naszych klientów!

więcej
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska