Wdrażamy pomysły księgowych - zapowiedź październikowej aktualizacji

Razem ze społecznością księgowych pracujących na naszym oprogramowaniu, na dedykowanej grupie wFirma dla Biur rachunkowych - rozwój systemu wypracowujemy nowe rozwiązania. Wsłuchujemy się w zapotrzebowanie na nowe funkcji i usprawnienia.

Miło nam poinformować, że na podstawie Państwa zgłoszeń prowadzimy obecnie prace projektowe związane z wdrożeniem takich usprawnień jak:

  • Funkcja zgłaszania przez klienta kompletu dokumentów - na stronie głównej klient będzie mieć dostępny dodatkowy moduł do zgłaszania, że dostarczył komplet dokumentów za wybrany miesiąc. 

Po potwierdzeniu doręczania kompletu dokumentów po stronie biura rachunkowego zmieni się automatycznie status księgowy miesiąca na nową wartość “Do księgowania”. Co ważne - status miesiąca zostanie dostosowany do wyników wyliczeń prezentowanych za ten sam miesiąc. 

 

  • Zarządzanie statusami księgowymi - można je będzie zmienić ręcznie z poziomu listy firm. Od tej pory nie będzie konieczne przechodzenie do sekcji Ustawienia na kontach poszczególnych klientów.

 Zapowiedź aktualizacji systemu wFirma dla biur rachunkowych

  • Zamykanie okresów księgowych automatycznie przy wysyłce wyliczeń kwot podatków z listy głównej firm. Zwykle wyliczenie VAT kończy księgowania danego miesiąca, stąd przy wysyłce wyników wyliczeń podatków i ZUS dodamy opcję ustawienia statusu danego miesiąca na "Zamknięty".

Zapowiedź aktualizacji systemu wFirma dla biur rachunkowych

Aktualizacja systemu z wdrożeniem Państwa pomysłów planowana jest na 2 października 2022 r. Zachęcamy do dalszych dyskusji na temat funkcji, jakie mogą usprawnić Państwa codzienną pracę. 

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz