Nagrody i wyróżnienia

wFirma nagrodzona godłem Teraz Polska!

Z dumą dzielimy się kolejnym osiągnięciem. Na naszym koncie trafia kolejne wyróżnienie - Godło "Teraz Polska" za oprogramowanie księgowo-kadrowe wFirma! Jak wyglądała nasza droga po godło? Jak przebiegały uroczystości wręczenia nagród? Przeczytaj!

więcej

wFirma wygrała w Plebiscycie Konsumenta!

wFirma została doceniona w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumenckim w kategorii "Księgowość online". Celem programu jest wyłonienie najwyższej jakości produktów i usług, a wygrana oznacza, że system wFirma jest polecany i doceniany. Dziękujemy!

więcej

Nagroda Konsumenta 2022 - zapraszamy do głosowania!

Informujemy, że wFirma jest oceniana w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumentów o przyznanie Godła "Nagroda Konsumenta 2022". Link do głosowania znajdą Państwo w poniższym artykule!

więcej

Ekomersy 2017 - dziękujemy za wszystkie głosy

W tegorocznej edycji konkursu ekomersy 2017 wFirma stanęła na podium w kategorii - Rozwiązanie wspierające zarządzanie e-biznesem.

więcej

wFirma.pl ponownie na podium - ekomersy 2015

Podczas tegorocznej edycji konkursu ekomersy 2015 uczestniczyliśmy w rywalizacji o najlepsze rozwiązanie IT w e-commerce i ponownie odnieśliśmy sukces. Nie spoczywamy jednak na laurach i cały czas intensywnie pracujemy nad udoskonalaniem wFirma.pl.

więcej

wfirma.pl zwycięzcą Ekomersów 2014

Korzystając z okazji, że już niebawem ruszają zgłoszenia do IV edycji konkursu Ekomersy chcieliśmy raz jeszcze podziękować Wam za głosy oddane na wfirma.pl w zeszłym roku. W dzisiejszym wpisie możecie razem z nami powspominać to wyjątkowe wyróżnienie.

więcej
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska