Nagrody i wyróżnienia

wFirma wygrała w Plebiscycie Konsumenta!

wFirma została doceniona w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumenckim w kategorii "Księgowość online". Celem programu jest wyłonienie najwyższej jakości produktów i usług, a wygrana oznacza, że system wFirma jest polecany i doceniany. Dziękujemy!

więcej

Nagroda Konsumenta 2022 - zapraszamy do głosowania!

Informujemy, że wFirma jest oceniana w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumentów o przyznanie Godła "Nagroda Konsumenta 2022". Link do głosowania znajdą Państwo w poniższym artykule!

więcej

Ekomersy 2017 - dziękujemy za wszystkie głosy

W tegorocznej edycji konkursu ekomersy 2017 wFirma stanęła na podium w kategorii - Rozwiązanie wspierające zarządzanie e-biznesem.

więcej

wFirma.pl ponownie na podium - ekomersy 2015

Podczas tegorocznej edycji konkursu ekomersy 2015 uczestniczyliśmy w rywalizacji o najlepsze rozwiązanie IT w e-commerce i ponownie odnieśliśmy sukces. Nie spoczywamy jednak na laurach i cały czas intensywnie pracujemy nad udoskonalaniem wFirma.pl.

więcej

wfirma.pl zwycięzcą Ekomersów 2014

Korzystając z okazji, że już niebawem ruszają zgłoszenia do IV edycji konkursu Ekomersy chcieliśmy raz jeszcze podziękować Wam za głosy oddane na wfirma.pl w zeszłym roku. W dzisiejszym wpisie możecie razem z nami powspominać to wyjątkowe wyróżnienie.

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn