Ogłoszenia o pracę w systemie wFirma - jak umieścić darmowe ogłoszenie?

Efektywne i konkretne ogłoszenia o pracę to klucz do szybkiego znalezienia specjalisty w swojej dziedzinie, który może podjąć się proponowanego stanowiska pracy. Czy wiesz, że system wFirma oferuje możliwość dodawania darmowych ogłoszeń o pracę oraz przeprowadzania rekrutacji?

Ogłoszenia o pracę - gdzie szukać pracowników?

Jeszcze kilka lat temu pracowników szukało się w różnych mediach, od kilku lat to Internet dominuje i głównie tam pracodawcy szukają kandydatów do pracy. Nie jest to jednak takie łatwe, szczególnie w dobie, gdzie mamy do czynienia z rynkiem pracownika. Warto mieć zatem narzędzie, które wspiera w poszukiwaniach pracowników do naszej organizacji. 

Ogłoszenia online wFirma!

Program kadrowo-płacowy może zastąpić inne aplikacje. System wFirma poza licznymi udogodnieniami, proponuje dodatkowe funkcje ułatwiające rekrutacje pracowników.

Pozyskuj nowych pracowników i zarządzaj rekrutacją. W systemie wFirma stworzysz i opublikujesz oferty pracy oraz przejrzysz nadesłane aplikacje kandydatów!

Funkcja Rekrutacje i ogłoszenia o pracę dostępna w pakiecie Kadry i Płace to:

  • proces rekrutacji w jednym miejscu,
  • skuteczne dotarcie do osób szukających pracy, ponieważ ogłoszenia publikowane są na ogólnopolskich portalach skupiających łącznie 5 mln czytelników (dodatkowo każde ogłoszenie będzie promowane również przez profile social media – Facebook i LinkedIn),
  • nielimitowana ilość darmowych ogłoszeń,
  • wygodne zarządzanie, a mianowicie: tworzenie kompletnych ogłoszeń o pracę, łatwe zapisanie, wycofanie i publikowanie ofert oraz zarządzanie CV od kandydatów bezpośrednio w panelu,
  • pełna obsługa kadrowo-płacowa.

Jak umieścić ogłoszenie?

Użytkownicy korzystający z pakietu Kadry i Płace w systemie wFirma mogą korzystać z funkcji darmowego publikowania ogłoszeń o pracę oraz przeglądania otrzymanych od kandydatów dokumentów aplikacyjnych. Sekcja przeznaczona do prowadzenia procesu rekrutacyjnego znajduje się w module KADRY » REKRUTACJA.

 

ogłoszenia o pracę

 

Ogłoszenia o pracę wystawione z poziomu tej zakładki będą publikowane na portalu Poradnik Pracownika w dedykowanej zakładce Ogłoszenia o pracę.

 

ogłoszenia o pracę

 

Poszukując nowego pracownika warto korzystać z każdej możliwości aplikowania na ciekawe oferty. Nowy dział z ogłoszeniami o pracę na portalu Poradnik Pracownika daje duże szanse na znalezienie wymarzonego kandydata. 

Dowiedz się więcej na naszej tutaj.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz