Ostatnio dodane

Jak rozliczyć roczną składkę zdrowotną za 2023 - obejrzyj materiał z webinaru

Eksperci wFirma dla Biur Rachunkowych, Poradnika Przedsiębiorcy oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce stworzyli darmowy webinar o rozliczeniu rocznej składki zdrowotnej za 2023 rok. Kliknij, aby zobaczyć nagranie z webinaru!

więcej

Komunikacja z klientem, czyli jak rozmawiać z klientem w biurze rachunkowym?

Czy w pracy księgowej zdarza się, że klient zaczyna rozmowę od prostego pytania o podatek, ale przeskakuje na osobiste tematy? Często rola księgowego staje się także rolą przyjaciela. Jak więc efektywnie komunikować się z klientem w biurze rachunkowym?

więcej

Aktualizacja systemu - kwiecień

Już 7 kwietnia od godziny 5:00 do godziny 10:00 odbędzie się aktualizacja systemu wFirma. Wdroży ona nowe funkcje, takie jak: rozbudowa wystawiania faktur VAT RR o faktury korygujące, czy funkcja zamykania listy płac. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych: webinar SKwP i wFirma

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (SKwP) i wFirma po raz kolejny połączyły siły, organizując drugie webinarium. Tym razem prelegenci skupili się na tym jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych. Jakie tematy były poruszane? Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu - 10 marca 2024

Już 10 marca 2024 roku od godziny 5:00 do godziny 10:00 nastąpi aktualizacja systemu wFirma. Zostaną wdrożone nowe funkcje, takie jak: możliwość wystawiania faktury VAT-RR czy podpowiadanie kont podczas tworzenia schematów. Kliknij i dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - marzec 2024

Już 3 marca od godziny 5:00 do godziny 10:00 odbędzie się aktualizacja systemu. Aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji oraz rozwiązań, takich jak: automatyczny import wydatków z KSeF oraz możliwość oznaczenia pracy zdalnej. Kliknij i sprawdź!

więcej

Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych, czyli jak system wFirma przyczynia się do wzrostu efektywności biur rachunkowych - webinar

Podczas webinaru "Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych”, rozmawiano o narzędziach oferowanych przez system wFirma, które wspierają biura rachunkowe. Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na księgowość? Dla kogo jej rozwój może być szansą? Sprawdź!

więcej

wFirma na wydarzeniu podatkowym Roadshow LTCA 2024!

Wydarzenie podatkowe Roadshow 2024 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prelekcja wFirma o efektywności w biurze rachunkowym. Spotkania odbędą się w 16 miejscach w Polsce. Do 29 lutego można skorzystać z promocji na zakup biletu. Sprawdź!

więcej

Nowe perspektywy KSeF - konsultacje z wFirma w Ministerstwie Finansów

wFirma dołącza do konsultacji KSeF w Ministerstwie Finansów! Dzięki nim mamy okazję pozyskać istotne informacje, które pozwolą nam na wprowadzenie więcej ilości udogodnień związanych z integracją systemu z KSeF. Dowiedz się więcej!

więcej

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, z którymi zmagają się biura rachunkowe, odbyła się Konferencja Biznes na Księgowym Koncie, na której nie mogło zabraknąć wFirmy dla Biur Rachunkowych. O czym była mowa? O tym w poniższym artykule!

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz