Ostatnio dodane

Aktualizacja systemu - grudzień 2023

Najnowsza aktualizacja systemu odbędzie się dnia 3 grudnia od godz. 4:00 do godz. 10:00 i będzie dotyczyć zarówno samodzielnej księgowości online, jak i wFirmy dla biur rachunkowych. Jakie zmiany zostaną wprowadzone? Przeczytaj poniższy artykuł!

więcej

Udział wFirmy na II Konferencji Biur Rachunkowych “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”

Zmiany podatkowe, przyszłość biur rachunkowych, KSeF - te i więcej tematów poruszono na konferencji “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”. W jednym z panelów dyskusyjnych udział wzięła wFirma. Jakim? Sprawdź!

więcej

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych “Księgowość to nie wszystko” w Sopocie dzięki ekspertom z zakresu księgowości dostarczył garści wiedzy na temat usprawnienia pracy biura rachunkowego i zwiększenia jego efektywności. W jaki sposób? Przeczytaj!

więcej

IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL z prelekcją wFirmy

12 października 2023 roku odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL, w której mieliśmy okazję uczestniczyć. Wydarzenie jak co roku obfitowało w dużą dawkę wiedzy. Jakiej dokładnie? O tym poniżej.

więcej

Prezenty z ZFŚS dla pracowników - czy podlegają opodatkowaniu i oskładkowaniu?

Zbliża się okres świąteczny i duża część pracodawców chce obdarować swoich pracowników prezentami. Trzeba jednak pamiętać o skutkach podatkowych. Czy prezenty z ZFŚS podlegają opodatkowaniu i oskładkowaniu? Przeczytaj, aby uzyskać odpowiedź na to pytanie.

więcej

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron - co warto wiedzieć?

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron jest formą zakończenia stosunku pracy, która może zostać dokonana z inicjatywy pracownika lub pracodawcy. Zamiast okresu wypowiedzenia strony mogą ustalić dowolną datę rozwiązania umowy. Dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - listopad 2023

Aktualizacja oprogramowania nastąpi 5 listopada od 5:00 do 10:00 i będzie dotyczyć zarówno wFirma samodzielna księgowość online oraz wFirma dla biur rachunkowych. Lista wprowadzanych funkcji dostępna w artykule!

więcej

Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów, czyli Konferencja Biur Rachunkowych

Jakie szanse i wyzwania dla biur rachunkowych stawiają nieustanne zmiany w przepisach? Jak się na nie przygotować? O tym wszystkim dowiemy się podczas tegorocznej konferencji Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów.

więcej

Największe wydarzenie dla biur rachunkowych w Polsce, czyli IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce - 26-27 października. Prelekcje, panele i warsztaty o zmianach w przepisach podatkowych, KSeF i automatyzacji biura rachunkowego. Dowiedz się więcej o nadchodzącym wydarzeniu!

więcej

Eparagony, czyli wygodny i automatyczny proces fiskalizacji

Eparagony, czyli paragony fiskalne w wersji elektronicznej, mogą zastąpić tradycyjne paragony. Wykorzystanie eparagonów pozwala na optymalizację kosztów oraz usprawnienie procesów fiskalizacji. Sprawdź jak działa integracja systemu wFirma z eparagony.pl!

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz