Ostatnio dodane

Aktualizacja systemu - czerwiec 2023

Drodzy Państw, informujemy, że dnia 04 czerwca od godz. 5:00 do godz. 10:00 nastąpi aktualizacja systemu. Zapraszamy do zapoznania się z listą najnowszych zmian wprowadzanych w systemie.

więcej

Sprzedaż wielokanałowa szansą na rozwój biznesu - jak nie stracić kontroli nad finansami przy wejściu na nowe rynki?

Sprzedaż wielokanałowa - co dokładnie to oznacza? Jak zacząć prowadzić sprzedaż wielokanałową oraz jakie narzędzia będą Ci do tego potrzebne? Już teraz sprawdź rozwiązanie od Apilo, czyli nowego partnera wFirma.

więcej

Aktualizacja systemu - 30 kwiecień 2023

Aktualizacja systemu wFirma nastąpi już 30 kwietnia w godzinach porannych. Pełną listę wdrażanych zmian i nowych funkcjonalności znaleźć można w artykule. Przeczytaj więcej!

więcej

Zwolnienie z powodu siły wyższej - nowelizacje w Kodeksie pracy

W ostatnim czasie miało miejsce wiele nowelizacji w Kodeksie pracy, w tym również tzw. zwolnienie z powodu siły wyższej, które zakłada możliwość wybrania wolnego z powodu wyjątkowej sytuacji, np. rodzinnej. Jak dokładnie wygląda ten przepis? Wyjaśniamy!

więcej

Przychody i koszty w trakcie zawieszenia działalności

Przedsiębiorca może zawiesić swoją działalność. Przychody i koszty w trakcie zawieszenia działalności - czy przedsiębiorca musi je ponosić? Jak należy uwzględnić je w systemie wFirma? Odpowiadamy w artykule!

więcej

Roczna składka zdrowotna - jak rozliczyć w systemie wFirma?

Kiedy należy dokonać rocznego rozliczenia składki zdrowotnej oraz kogo ona dotyczy? Jak wygląda naliczanie składki zdrowotnej w odniesieniu do konkretnej formy opodatkowania? Roczna składka zdrowotna - jak rozliczyć w systemie wFirma? Odpowiadamy!

więcej

Ulga 4+ w zeznaniu rocznym a możliwość jej zastosowania

Ulga 4+ w zeznaniu rocznym to nowa preferencja, z której mogą skorzystać podatnicy posiadający co najmniej czworo dzieci. Jak skorzystać z ulgi oraz jak uwzględnić ją w zeznaniu rocznym generowanym w systemie wFirma? Wyjaśniamy w artykule!

więcej

Ulga dla młodych w zeznaniu rocznym

Ula dla młodych przysługuje osobom, które nie ukończyły 26. roku życia. Jakie jeszcze warunki musi spełnić osoba chcąc skorzystać z ulgi? Jak ją rozliczyć w zeznaniu rocznym w systemie wFirma? Wyjaśniamy w artykule!

więcej

Aktualizacja systemu - kwiecień 2023

Informujemy, że dnia 02 kwietnia od godz. 5:00 do godz. 10:00 nastąpi aktualizacja systemu wFirma. Wszystkie planowane zmiany i wdrożenia opisane są w artykule. Dowiedz się więcej!

więcej

Zatrudnienie małżonka na podstawie umowy o pracę

Zatrudnienie małżonka - czy jest możliwe w firmie? Jak należy rozliczyć osobę współpracującą? Czy jest ona rozliczana tak jak inni pracownicy? Jak zatrudnić małżonka w systemie wFirma? Odpowiadamy w artykule!

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn