Zatrudnienie

Czy kontrakt traktowany jest jako umowa zlecenie?

Zatrudnienie na kontrakt to obecnie coraz popularniejsza forma zatrudnienia. Pojawiają się więc pytania czym dokładnie jest kontrakt oraz jak należy go traktować, a także jak rozliczyć się z pracownikiem kontraktowym? Wyjaśniamy w artykule!

więcej

Ogłoszenia o pracę w systemie wFirma - jak umieścić darmowe ogłoszenie?

System wFirma w pakiecie Kadry i Płace daje możliwość przedsiębiorcom publikacji darmowych ogłoszeń o pracę na portalu Poradnik Przedsiębiorcy. Dowiedz się, jakie funkcje posiada panel rekrutacji pracowników w systemie wFirma. Przeczytaj tutaj!

więcej

Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy? Wyjaśniajmy krok po kroku.

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zatrudnienie w swojej firmie osób spoza granic naszego państwa, np. obywateli Ukrainy. Dowiedz się, jak zatrudnić pracownika z Ukrainy legalnie oraz jak wygenerować dokumenty w systemie wFirma!

więcej

Generator umów - wszystko co warto wiedzieć

Generator umów to narzędzie, które pozwala na tworzenie umów dla pracowników, zleceniobiorców i wykonawców dzieła. Wyjaśnimy jakie funkcje i zalety posiada generator umów, a także jak w systemie wFirma stworzyć umowę dla nowo zatrudnionej osoby.

więcej

Zatrudnienie pracownika – obowiązki pracodawcy

Rozwój firmy często łączy się z koniecznością zatrudnienia pracowników - co może sprawiać problem. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy w przypadku zatrudnienia oraz przedstawiamy funkcję systemu wFirma Kadry i Płace. Czytaj więcej!

więcej

Całkowity koszt zatrudnienia pracownika, który ponosi przedsiębiorca

Przedsiębiorcy powinni zdawać sobie sprawę z aktu, że całkowity koszt zatrudnienia pracownika wynosi znacznie więcej niż wypłata pensji. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatkowe opłaty jak składki. Ile wynosi całkowity koszt zatrudnienia pracownika?

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz