Historia i rozwój

Sprzedaż wielokanałowa szansą na rozwój biznesu - jak nie stracić kontroli nad finansami przy wejściu na nowe rynki?

Sprzedaż wielokanałowa - co dokładnie to oznacza? Jak zacząć prowadzić sprzedaż wielokanałową oraz jakie narzędzia będą Ci do tego potrzebne? Już teraz sprawdź rozwiązanie od Apilo, czyli nowego partnera wFirma.

więcej

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzy wFirma

Zdrowych, pogodnych i pełnych odpoczynku Świąt Wielkanocnych życzy zespół wFirma

więcej

wFirma na 21. Targach eHandlu w Warszawie!

Właśnie wróciliśmy z 21. Targów eHandlu w Warszawie! Mieliśmy okazję opowiedzieć o ofercie wFirmy dedykowanej branży e-commerce oraz porozmawiać z uczestnikami targów, którzy są zainteresowani naszym systemem. Relacja z wydarzenia już na blogu!

więcej

wFirma wystawcą podczas największego wydarzenia dla branży e-commerce

Jako dostawcy oprogramowania zapewniającego wygodne zarządzanie sprzedażą online, nie mogło zabraknąć nas na największych targach dla e-commerce eTrade Show, podczas których Zespół wFirma prezentował m.in. nasz Integrator e-commerce.

więcej

wFirma już niebawem pojawi się na Targach eTradeShow!

Miło nam poinformować, że wFirma pojawi się jako wystawca na Targach eTradeShow, które odbędą się 10 marca 2022 r. na PGE Narodowym w Warszawie. To jedno z największych wydarzeń dla branży e-commerce. Zachęcamy do zakupu biletów i spotkania z nami!

więcej

Udział zespołu wFirma w konsultacjach z Ministerstwem Finansów

Polski Ład wiele osób zaskoczył, gdy okazało się, że część pracowników otrzymała niższe pensje w związku ze zmianami. Ministerstwo Finansów szybko zareagowało i opublikowało rozporządzenie, a nasz zespół ekspertów został zaproszony do konsultacji z MF.

więcej

Prezentacja systemu wFirma dla Biur Rachunkowych - bezpłatny webinar

Serdecznie zapraszamy właścicieli biur rachunkowych na bezpłatny webinar, na którym zostanie zaprezentowany system wFirma, dedykowany biurom rachunkowym. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 grudnia 2021 r. o godz.13:00.

więcej

Nowość! System finansowo-księgowy dla biur rachunkowych

Zespół wFirma przygotował dla Państwa system FK do pełnej księgowości. Będzie on dostępny od stycznia w ramach pakietu dla biur rachunkowych w fazie beta do testowania i zgłaszania uwag dotyczących funkcjonalności. Zapraszamy do wypróbowania!

więcej

Program do fakturowania – wygoda i bezpieczeństwo

Poznaj podstawowe funkcje jakie powinien posiadać dobry system do wystawiania faktu. Wybierz świadomie jakie oprogramowanie będzie najbardziej dostosowane do Twojej firmy.

więcej

Mobilna księgowość online - wfirma.pl

Księgowość online jest jedyną godnym uwagi rozwiązaniem na rynku dla początkującego przedsiębiorcy. Jest świetnym narzędziem aby ułatwić księgowanie wydatków, przychodów czy ewidencje środków trwałych. Sprawdź!

więcej

Mała księgowość online - wfirma.pl

Właściciele firm mają wiele obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Istnieją jednak narzędzia, która powstały w celu ułatwienia im pracy. Jednym z nich jest mała księgowość online wfirma.pl. Sprawdź w jaki sposób działa ta aplikacja!

więcej

Oprogramowanie do kadr płac i ubezpieczeń - wfirma.pl

Zarządzanie zasobami ludzkimi firmy może okazać się wyzwaniem dla przedsiębiorcy. Dużym ułatwieniem jest oprogramowanie do kadr płac i ubezpieczeń - wfirma.pl. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do wszystkich ważnych informacji oraz funkcji w jednym miejscu!

więcej

Oprogramowanie do prowadzenia magazynu - wfirma.pl

Zarządzanie produkcją i magazynami dotyczy przedsiębiorców prowadzących działalność, dotyczącą sprzedaży towarów jaki i wykonywania usług. W jaki sposób wybrać najlepsze oprogramowanie do prowadzenia magazynu? Zapoznaj się z artykułem!

więcej

Nowy dodatek SMSinCloud

Nowy dodatek SMSinCloud pozwala na wysyłanie sms-ów bezpośrednio z systemu. Za pomocą dodatku SMSinCloud możesz wysyłać powiadomienia do klientów: powiadomienia o wystawionych fakturach, przypomnienia o płatnościach, wezwania do zapłaty.

więcej

Mobilne mb24.pl

To już kolejna aktualizacja systemu mojebiuro24 - systemu dla biur rachunkowych. Aktualizacja została wprowadzona w odpowiedzi na zmiany w przepisach podatkowych oraz prawnych. Nowy widok będzie jeszcze bardziej dostosowany do potrzeb naszych klientów!

więcej

Mobilna wfirma.pl

To już kolejna aktualizacja systemu wFirma.pl - systemu dla przedsiębiorców online do rozliczania i zarządzania mikro i małymi przedsiębiorstwami. Nowy widok będzie jeszcze bardziej dostosowany do potrzeb naszych klientów! Nie czekaj, sprawdź!

więcej

Wdrożenie zmian prawnych w systemie wfirma.pl oraz mojebiuro24.pl - zwolnienie z PIT dla młodych

Zwolnienie PIT dla młodych to nowa ulga w podatku dochodowym dla osób do 26. roku życia, która wchodzi w życie 1 sierpnia 2019 roku. W związku z tym w systemie wFirma.pl pojawi się aktualizacja, uwzględniająca zmiany z przepisach ustawy o PIT. Zapraszamy!

więcej

OCR - nowa funkcja w systemie wFirma.pl

W ramach nadchodzącej aktualizacji zintegrowaliśmy nasz system z programem OCR do odczytywania faktur. Dzięki nowej funkcji możliwe jest łatwe zaczytywanie faktur do systemu bez ryzyka wprowadzenia błędnych danych. Więcej informacji w artykule!

więcej

Funkcja IAI Printer - nowa wersja fiskalizatora w systemie

Wraz z aktualizacją systemu, która odbędzie się z 6 na 7 października 2018 roku zostanie wdrożona nowa wersja fiskalizatora IAI Printer. Szczegółowe informacje na ten temat zostały zawarte w poniższym artykule oraz na stronie pomoc.wfirma.pl

więcej

Nowy wygląd systemu, czyli połączenie nowoczesności z wygodą pracy

Kolejny krok w stronę nowoczesności i zwiększenia komfortu pracy. Obecna aktualizacja, która odbyła sięna początku lipca, uwzględnia szereg zmian w wyglądzie systemu. W artykule przedstawiamy opis poszczególnych funkcji w ramach nowego interfejsu.

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn