Historia i rozwój

Jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych: webinar SKwP i wFirma

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (SKwP) i wFirma po raz kolejny połączyły siły, organizując drugie webinarium. Tym razem prelegenci skupili się na tym jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych. Jakie tematy były poruszane? Sprawdź!

więcej

Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych, czyli jak system wFirma przyczynia się do wzrostu efektywności biur rachunkowych - webinar

Podczas webinaru "Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych”, rozmawiano o narzędziach oferowanych przez system wFirma, które wspierają biura rachunkowe. Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na księgowość? Dla kogo jej rozwój może być szansą? Sprawdź!

więcej

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, z którymi zmagają się biura rachunkowe, odbyła się Konferencja Biznes na Księgowym Koncie, na której nie mogło zabraknąć wFirmy dla Biur Rachunkowych. O czym była mowa? O tym w poniższym artykule!

więcej

Rzetelny Kontrahent - czyli główny temat webinaru wFirmy we współpracy z długi.info

8 listopada 2023 roku każdy zainteresowany mógł wziąć udział w darmowym webinarze na temat dodatku Rzetelny Kontrahent dostępnego w systemie wFirma. Co zawiera w sobie dodatek? Dlaczego warto przeciwdziałać niż walczyć z konsekwencjami? Przeczytaj!

więcej

Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia

Podczas MKBR mieliśmy okazję poruszyć temat: Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia. Jakie są metody automatyzacji w tym aspekcie? Jak sprawnie połączyć pracę księgową i kadrową? Przeczytaj!

więcej

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - księgowość w dobie sztucznej inteligencji - materiał z MKBR 2023

W październiku 2023 roku odbył się “IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR”. Jako przedstawiciele oprogramowania wFirma dla biur rachunkowych mieliśmy okazje poprowadzić warsztaty dotyczące automatyzacji procesów w biurze rachunkowym. Sprawdź!

więcej

Komunikacja z klientem, a jednolite środowisko pracy - materiał z MKBR 2023

Podczas MKBR 2023 mieliśmy okazję poprowadzić prelekcję - komunikacja z klientem, a jednolite środowisko pracy. Jakie są najczęstsze problemy w komunikacji biur rachunkowych z klientami i jak sobie z nimi radzić? Przeczytaj w poniższym artykule!

więcej

Udział wFirmy na II Konferencji Biur Rachunkowych “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”

Zmiany podatkowe, przyszłość biur rachunkowych, KSeF - te i więcej tematów poruszono na konferencji “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”. W jednym z panelów dyskusyjnych udział wzięła wFirma. Jakim? Sprawdź!

więcej

Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów, czyli Konferencja Biur Rachunkowych

Jakie szanse i wyzwania dla biur rachunkowych stawiają nieustanne zmiany w przepisach? Jak się na nie przygotować? O tym wszystkim dowiemy się podczas tegorocznej konferencji Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów.

więcej

Największe wydarzenie dla biur rachunkowych w Polsce, czyli IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce - 26-27 października. Prelekcje, panele i warsztaty o zmianach w przepisach podatkowych, KSeF i automatyzacji biura rachunkowego. Dowiedz się więcej o nadchodzącym wydarzeniu!

więcej

Sprzedaż wielokanałowa szansą na rozwój biznesu - jak nie stracić kontroli nad finansami przy wejściu na nowe rynki?

Sprzedaż wielokanałowa - co dokładnie to oznacza? Jak zacząć prowadzić sprzedaż wielokanałową oraz jakie narzędzia będą Ci do tego potrzebne? Już teraz sprawdź rozwiązanie od Apilo, czyli nowego partnera wFirma.

więcej

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzy wFirma

Zdrowych, pogodnych i pełnych odpoczynku Świąt Wielkanocnych życzy zespół wFirma

więcej

wFirma na 21. Targach eHandlu w Warszawie!

Właśnie wróciliśmy z 21. Targów eHandlu w Warszawie! Mieliśmy okazję opowiedzieć o ofercie wFirmy dedykowanej branży e-commerce oraz porozmawiać z uczestnikami targów, którzy są zainteresowani naszym systemem. Relacja z wydarzenia już na blogu!

więcej

wFirma wystawcą podczas największego wydarzenia dla branży e-commerce

Jako dostawcy oprogramowania zapewniającego wygodne zarządzanie sprzedażą online, nie mogło zabraknąć nas na największych targach dla e-commerce eTrade Show, podczas których Zespół wFirma prezentował m.in. nasz Integrator e-commerce.

więcej

wFirma już niebawem pojawi się na Targach eTradeShow!

Miło nam poinformować, że wFirma pojawi się jako wystawca na Targach eTradeShow, które odbędą się 10 marca 2022 r. na PGE Narodowym w Warszawie. To jedno z największych wydarzeń dla branży e-commerce. Zachęcamy do zakupu biletów i spotkania z nami!

więcej

Udział zespołu wFirma w konsultacjach z Ministerstwem Finansów

Polski Ład wiele osób zaskoczył, gdy okazało się, że część pracowników otrzymała niższe pensje w związku ze zmianami. Ministerstwo Finansów szybko zareagowało i opublikowało rozporządzenie, a nasz zespół ekspertów został zaproszony do konsultacji z MF.

więcej

Prezentacja systemu wFirma dla Biur Rachunkowych - bezpłatny webinar

Serdecznie zapraszamy właścicieli biur rachunkowych na bezpłatny webinar, na którym zostanie zaprezentowany system wFirma, dedykowany biurom rachunkowym. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 grudnia 2021 r. o godz.13:00.

więcej

Nowość! System finansowo-księgowy dla biur rachunkowych

Zespół wFirma przygotował dla Państwa system FK do pełnej księgowości. Będzie on dostępny od stycznia w ramach pakietu dla biur rachunkowych w fazie beta do testowania i zgłaszania uwag dotyczących funkcjonalności. Zapraszamy do wypróbowania!

więcej

Program do fakturowania – wygoda i bezpieczeństwo

Poznaj podstawowe funkcje jakie powinien posiadać dobry system do wystawiania faktu. Wybierz świadomie jakie oprogramowanie będzie najbardziej dostosowane do Twojej firmy.

więcej

Mobilna księgowość online - wfirma.pl

Księgowość online jest jedyną godnym uwagi rozwiązaniem na rynku dla początkującego przedsiębiorcy. Jest świetnym narzędziem aby ułatwić księgowanie wydatków, przychodów czy ewidencje środków trwałych. Sprawdź!

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn