Historia i rozwój

Spalanie kalorii, czyli Poświąteczny Turniej Pingpongowy

W duchu świątecznej atmosfery i potrzeby ruchu po odejściu od wigilijnego stołu, nasza ekipa wybrała się na boisko halowe by rozegrać poświąteczny turniej w ping ponga.

więcej

wFirma.pl w nowej odsłonie!

Wraz z noworoczną aktualizacją zmieniliśmy wygląd strony głównej serwisu wFirma.pl oraz odświeżyliśmy logo. Poznaj szczegóły zmian!

więcej

wFirma.pl wspiera Mistrzostwa Kobiet w Szachach Błyskawicznych

W pierwszy weekend lipca odbyły się Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych. Podczas tego wydarzenia wFirma.pl wspierała drużynę kobiet WIEŻA PĘGÓW, która została V-ce Mistrzem Polski.

więcej

Platforma e-commerce Pasejo - tylko dla klientów wFirma.pl

Zastanawiasz się nad uruchomieniem sklepu? Jeśli jesteś użytkownikiem systemu księgowości online wFirma.pl, teraz możesz założyć i prowadzić go zupełnie za darmo. Zobacz, jak przydatnym narzędziem może stać się platforma sklepów internetowych Pasejo.pl!

więcej

wFirma.pl dołączyła do Programu Aktywizacja

wFirma.pl partnerem strategicznym ogólnopolskiego projektu wspierającego przedsiębiorczość. Program Aktywizacja to inicjatywa pomagająca nowym firmom stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu. Roczny, darmowy pakiet księgowości online jest tego dowodem.

więcej

wfirma.pl dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej

Od początku naszej działalności przyświeca nam idea efektywnego wsparcia polskiego e-handel. Przystąpienie do grona e-Izby jest kolejnym krokiem na drodze do realizacji tego zamierzenia. O szczegółach nowej współpracy możecie przeczytać w reszcie wpisu.

więcej

Layout wfirma.pl wczoraj i dziś

Parafrazując klasyka jaki jest layout, każdy widzi jednak tego jaki był nie widzi już nikt. By to zmienić zapraszamy Was na podróż w czasie, podczas której możecie zobaczyć jak zmieniała się strona wfirma.pl przez 9 lat swojego funkcjonowania.

więcej

Poznaj naszą historię

Na początku jest pomysł, potem jego realizacja, a na koniec wiara, że uda się odnieść sukces. O tym, jak wyglądała nasza droga ku realizacji tego zamierzania i skąd wzięła się idea na powstanie wfirma.pl, możecie przeczytać poniżej.

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn