system wfirma

Aktualizacja systemu - kwiecień

Już 7 kwietnia od godziny 5:00 do godziny 10:00 odbędzie się aktualizacja systemu wFirma. Wdroży ona nowe funkcje, takie jak: rozbudowa wystawiania faktur VAT RR o faktury korygujące, czy funkcja zamykania listy płac. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - 10 marca 2024

Już 10 marca 2024 roku od godziny 5:00 do godziny 10:00 nastąpi aktualizacja systemu wFirma. Zostaną wdrożone nowe funkcje, takie jak: możliwość wystawiania faktury VAT-RR czy podpowiadanie kont podczas tworzenia schematów. Kliknij i dowiedz się więcej!

więcej

wFirma na wydarzeniu podatkowym Roadshow LTCA 2024!

Wydarzenie podatkowe Roadshow 2024 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prelekcja wFirma o efektywności w biurze rachunkowym. Spotkania odbędą się w 16 miejscach w Polsce. Do 29 lutego można skorzystać z promocji na zakup biletu. Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu - luty 2024

Już 4 lutego 2024 roku nastąpi aktualizacja systemu wFirma. W ramach aktualizacji zostaną wdrożone nowe funkcje systemowe takie jak: PIT-36, ZAW-FA, powielenie polecenie księgowego i wiele innych. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - styczeń 2024

Już 7 stycznia od godz. 5:00 do godz. 10:00 nastąpi aktualizacja naszego systemu. Zostaną wprowadzone funkcje, które dotyczą chociażby KSeF, księgowości online, pełnej księgowości, kadr, płac i ubezpieczeń oraz biur rachunkowych. Dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - wrzesień 2023

W godzinach porannych 03.09.2023 przeprowadzimy aktualizację systemu wFirma. Pełna lista planowanych zmian została opisana w artykule. Zapraszamy do zapoznania się!

więcej

Aktualizacja systemu - 23 lipca 2023

W godzinach porannych 23.07.2023 przeprowadzimy aktualizację systemu wFirma. Pełna lista planowanych zmian została opisana w artykule. Zapraszamy do zapoznania się!

więcej

System do fakturowania wFirma i jego zalety

System do fakturowania wFirma to niezawodny system pozwalający na mobilne wystawianie faktur on line. Poprzez automatyzację procesów i intuicyjne działanie ułatwia pracę każdego przedsiębiorcy. Przeczytaj i dowiedz się więcej o zaletach systemu wFirma!

więcej

Zmieniamy się dla Was - podsumowanie zmian w 2017 roku

Silny rozwój serwisu wFirma.pl oraz chęć ciągłego doskonalenia i dostarczenia usługi zgodnej z przepisami prawnymi oraz potrzebami naszych Klientów. Tak w skrócie można przedstawić 2017 rok.

więcej

wFirma.pl w nowej odsłonie!

Wraz z noworoczną aktualizacją zmieniliśmy wygląd strony głównej serwisu wFirma.pl oraz odświeżyliśmy logo. Poznaj szczegóły zmian!

więcej

Aktualizacja systemu wFirma.pl - styczeń 2018

W artykule przedstawiamy nowości oraz zmiany w systemie wFirma.pl, które pojawiły się w ramach noworocznej aktualizacji serwisu (aktualizacja 18.1). Sprawdź, co się zmieniło!

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn