Automatyzacja pracy

Komunikacja z klientem, czyli jak rozmawiać z klientem w biurze rachunkowym?

Czy w pracy księgowej zdarza się, że klient zaczyna rozmowę od prostego pytania o podatek, ale przeskakuje na osobiste tematy? Często rola księgowego staje się także rolą przyjaciela. Jak więc efektywnie komunikować się z klientem w biurze rachunkowym?

więcej

wFirma na wydarzeniu podatkowym Roadshow LTCA 2024!

Wydarzenie podatkowe Roadshow 2024 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prelekcja wFirma o efektywności w biurze rachunkowym. Spotkania odbędą się w 16 miejscach w Polsce. Do 29 lutego można skorzystać z promocji na zakup biletu. Sprawdź!

więcej

Jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość?

Odkryj jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość i biura rachunkowe! Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach opartych na sztucznej inteligencji, które mogą zautomatyzować prace biur rachunkowych!

więcej

Jak wdrożyć KSeF do biura rachunkowego?

Ważnym aspektem dla biur rachunkowych jest przygotowanie się do obowiązkowego stosowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) od 1 lipca 2024 r. Jak się przygotować na wdrożenie KSeF w biurze rachunkowym? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

"Tnij koszty obsługi - bądź zawsze na czasie!" - nagranie z webinaru dla biur rachunkowych

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru zorganizowanego przez serwis wFirma dla Biur Rachunkowych i skierowanego do właścicieli biur. Celem spotkania było pokazanie, jak biuro może ewoluować dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

więcej
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka