Prowadzę biuro rachunkowe

IV edycja konferencji “Zmieniamy oblicze biur rachunkowych” - kolejny raz z udziałem wFirma

Za nami już IV edycja konferencji "Zmieniamy oblicze biur rachunkowych", gdzie po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć i przekazywać swoją wiedzę merytoryczną, a także była to doskonała okazja do ciekawych rozmów z właścicielami biur rachunkowych.

więcej

Komunikacja z klientem, czyli jak rozmawiać z klientem w biurze rachunkowym?

Czy w pracy księgowej zdarza się, że klient zaczyna rozmowę od prostego pytania o podatek, ale przeskakuje na osobiste tematy? Często rola księgowego staje się także rolą przyjaciela. Jak więc efektywnie komunikować się z klientem w biurze rachunkowym?

więcej

wFirma na wydarzeniu podatkowym Roadshow LTCA 2024!

Wydarzenie podatkowe Roadshow 2024 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prelekcja wFirma o efektywności w biurze rachunkowym. Spotkania odbędą się w 16 miejscach w Polsce. Do 29 lutego można skorzystać z promocji na zakup biletu. Sprawdź!

więcej

Nowe perspektywy KSeF - konsultacje z wFirma w Ministerstwie Finansów

wFirma dołącza do konsultacji KSeF w Ministerstwie Finansów! Dzięki nim mamy okazję pozyskać istotne informacje, które pozwolą nam na wprowadzenie więcej ilości udogodnień związanych z integracją systemu z KSeF. Dowiedz się więcej!

więcej

wFirma i KIBR - partnerzy w kreowaniu przyszłości biur rachunkowych

wFirma i KIBR jednoczą swoje siły , aby odpowiednio wspierać działalność biur rachunkowych, dostarczając nie tylko oprogramowanie lecz opiekę oraz możliwość ich rozwoju. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o naszej współpracy!

więcej

Pozyskuj klientów i rozwijaj swoje biuro rachunkowe z wFirma

Dołącz do grona biur rachunkowych, którzy stali się naszymi użytkownikami i czerp korzyści nie tylko z samego programu, lecz także z możliwości darmowej reklamy swojego biznesu! Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej!

więcej

Jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość?

Odkryj jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość i biura rachunkowe! Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach opartych na sztucznej inteligencji, które mogą zautomatyzować prace biur rachunkowych!

więcej

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych “Księgowość to nie wszystko” w Sopocie dzięki ekspertom z zakresu księgowości dostarczył garści wiedzy na temat usprawnienia pracy biura rachunkowego i zwiększenia jego efektywności. W jaki sposób? Przeczytaj!

więcej

II Ogólnopolskie Forum Biur Rachunkowych z udziałem wFirma dla Biur Rachunkowych - 27.09.2023 r.

27 października 2023 roku wzięliśmy udział w konferencji, która była przeznaczona dla biur rachunkowych oraz księgowych. Zachęcamy do przeczytania artykułu i obejrzenia materiału z wystąpienia naszej ekspertki!

więcej

wFirma dla Biur Rachunkowych na konferencji KONEL - 12.10.2023 r.

Już 12 października 2023 r. wFirma dla Biur Rachunkowych weźmie udział w wydarzeniu KONEL, czyli IV Ogólnopolskiej Konferencji Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców. Dowiedz się więcej i skorzystaj z biletu ulgowego dla naszych klientów!

więcej

Jak wdrożyć KSeF do biura rachunkowego?

Ważnym aspektem dla biur rachunkowych jest przygotowanie się do obowiązkowego stosowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) od 1 lipca 2024 r. Jak się przygotować na wdrożenie KSeF w biurze rachunkowym? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Pełna księgowość dla biur rachunkowych - zapraszamy do testowania!

Pełna księgowość dla biur rachunkowych jest dostępna w systemie wFirma w wersji beta. Moduł jest stale aktualizowany i uzupełniany o nowe funkcje. Zapraszamy do bezpłatnego testowania!

więcej

Jak odzyskać pieniądze za wykonaną usługę?

W życiu gospodarczym częstym zjawiskiem jest uchylanie się od płatności przez kontrahentów. Jak odzyskać pieniądze za wykonaną usługę, gdy wystawiono fakturę? Wyjaśniamy dokładnie w tekście krok po kroku, jak skutecznie otrzymać należną zapłatę.

więcej

Nowoczesne biuro rachunkowe – czym powinno się wyróżniać?

Sprawdź, czym charakteryzuje się nowoczesne biuro rachunkowe! Poznaj niezbędne narzędzia które usprawniają prace biura a tym samym zwiększają konkurencyjność biura rachunkowego na rynku. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej jak pozyskiwać klientów!

więcej

"Tnij koszty obsługi - bądź zawsze na czasie!" - nagranie z webinaru dla biur rachunkowych

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru zorganizowanego przez serwis wFirma dla Biur Rachunkowych i skierowanego do właścicieli biur. Celem spotkania było pokazanie, jak biuro może ewoluować dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz