wFirma i KIBR - partnerzy w kreowaniu przyszłości biur rachunkowych

Jesteśmy firmą, która kładzie szczególny nacisk na nawiązywanie partnerskich relacji z innymi organizacjami, które wykazują się wysokimi standardami działania oraz podzielają nasze kluczowe wartości. Szczególnie ważna jest dla nas kwestia zaufania, lojalności i wzajemnego wsparcia. Uważamy, że te elementy stanowią fundament udanej współpracy, a ich obecność wpływa korzystnie na efekty naszej działalności.

Z radością więc informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Krajową Izbą Biur Rachunkowych - partnerem, który w pełni podziela nasze wartości oraz cechuje się dużym zaangażowaniem we wspieraniu biur rachunkowych. Ze swojej strony dostarczamy biurom rachunkowym nowoczesne narzędzia, które znacząco ułatwiają im codzienną pracę. Zależy nam również na wsparciu ich rozwoju, dlatego aktywnie prowadzimy promocję biur rachunkowych, pracujących na naszym systemie wśród przedsiębiorców poszukujących wysokiej jakości opieki specjalistów księgowych. Dlatego jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści. 

Wspólna misja oraz cele, czyli wsparcie biur rachunkowych

Krajowa Izba Biur Rachunkowych jest organizacją samorządu gospodarczego, która pełni istotną rolę w reprezentowaniu podmiotów zajmujących się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych oraz świadczeniem usług kadrowo-płacowych. 

Wizją, którą wyznaje KIBR, są słowa Helen Keller - “W pojedynkę możemy zrobić tak mało, razem możemy zrobić tak wiele”, doskonale oddają one ducha współpracy, który pragniemy pielęgnować. Ta wartość jest żywym dowodem na nasze wspólne przekonanie, że siła tkwi w jednoczeniu wysiłków. Wierzymy, że nasz system może wspierać biura oraz przedsiębiorców w osiąganiu jeszcze większych i bardziej znaczących rezultatów.

Misja Krajowej Izby Biur Rachunkowych skupia się na podtrzymaniu wysokich standardów działalności gospodarczej, zwłaszcza w kontekście biur rachunkowych. Natomiast misja naszej firmy skupia się na dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania, mającego na celu wsparcie rozwoju biznesów, w tym biur rachunkowych. Zależy nam na tworzeniu narzędzi, które nie tylko ułatwiają codzienną pracę, ale także wspierają rozwój i efektywność biur rachunkowych.

Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przyniesie wzajemne korzyści, umożliwiając nam osiągnięcie wspólnych celów i promowanie najwyższych standardów w branży. Razem możemy kształtować przyszłość polskich biur rachunkowych, dostarczając im innowacyjne rozwiązania oraz wspierając ich działalność.

Specjalna oferta dla członków KIBR - korzystaj z wFirma za darmo przez cały rok!

Wszyscy członkowie Krajowej Izby Biur Rachunkowych mogą teraz skorzystać z wyjątkowej szansy, rocznego, bezpłatnego dostępu do programu wFirma dla Biur Rachunkowych bez limitu klientów.

Dlaczego warto skorzystać: 

  • Kompleksowy system: w jednym miejscu m.in. moduł do księgowości, kadr i płac, rozliczania ubezpieczeń, a także narzędzia do zarządzania pracą w biurze rachunkowym oraz panel dla klienta do fakturowania zintegrowanego z KSeF i wglądem do wysokości podatków i ZUS. 
  • Praktyczne testowanie: zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz możliwość korzystania ze wszelkich dostępnych w naszym programie narzędzi. Zarejestrowany użytkownik może dokładnie przetestować każdy aspekt wFirma dla Biur rachunkowych, sprawdzając czy system spełnia ich potrzeby.
  • Wsparcie profesjonalistów: wFirma dla Biur rachunkowych to nie tylko narzędzie, to również zespół doświadczonych profesjonalistów. Podczas korzystania z naszego systemu, księgowi zyskują dostęp do nielimitowanego wsparcia technicznego.

Jak uzyskać kod rabatowy?

Kod rabatowy jest dystrybuowany przez Krajową Izbę Biur Rachunkowych wśród jej członków i dotyczy on tylko nowych użytkowników wFirma. Zachęcamy do skorzystania z tego unikalnego rabatu, aby cieszyć się darmowym dostępem do kompleksowego oprogramowania przez rok.

 

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz